Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge cos dodac od siebie to czasami trzeba przejsc wiele porazek zeby osiagnac sukces, znam to zjawisko doskonale chociaz sukcesow duzych nie mam... 

Jesli chodzi o mnie Dryagan to ja takie rzeczy odwalalem ze Ci sie w glowie nie miesci uwierz... i dodam ze meczace to bylo i to bardzo ale mam juz to za soba jednak jescze dluuga i ciezka droga przedemna a porazka blizej niz mi sie wydaje, ale nie ma sie co poddawac. Trzeba robic sowje i tyle😉

Dziekuje Ci ze napisales i wierze ze osiagniesz swoj cel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neon wiesz jak bywa z chadowcami - jak się poleci za wysoko do słońca to zawsze skrzydełka się spalą i spadnie się ryjkiem na ziemię aż ząbki zadzwonią. Więc generalnie syf malaria i miecz Damoklesa wiecznie nad głową. Teraz zaczynam się wygrzebywać z grobu, wróciłem do domu, do rodziny, mam nadzieję, że... właściwie nie wiem na co mam nadzieję, może na to że tym razem się uda zdusić płomienie w zarodku, albo że remisja potrwa dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pawel.770 no cóż, mnie się w głowie dużo mieści. Wolałbym nie opowiadać co mi się we łbie roiło i co robiłem - miewam takie psychozy i takie urojenia, że też w czasie remisji nie chce mi się wierzyć, że mogłem tak odpłynąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj fajnie Cie czytac.  Trzymaj się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi