Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lilith

Administrator
 • Zawartość

  55834
 • Rejestracja

 1. Lilith

  Samookaleczenia.

  Na razie się nie skończy.
 2. Lilith

  Samookaleczenia.

  To po jakiego grzyba tu wchodzisz inteligentny facecie? To wątek wsparcia dla osób, które mają problem z samookaleczaniem. Skoro nie masz takiego problemu, to się tu nie wypowiadaj. Zwłaszcza w takim tonie, bo możesz komuś zaszkodzić!
 3. Lilith

  Maseczki

  Myślę, że w aptece nie powinno być problemu.
 4. Lilith

  Maseczki

  Choćby na allegro. One nie kosztują dużo. Jakoś w granicach 10-20 zł.
 5. Lilith

  Maseczki

  Nie na głowie - tylko od nosa. Zobacz: Ja mam identyczną i przynajmniej da się oddychać. Noszę to przez 12 h w pracy i nie jest źle. W maseczce była tragedia.
 6. Wspólne oglądanie filmów - to jest myśl!
 7. Dlatego nie lubię jesieni. A jakieś koło ratunkowe?
 8. Lilith

  Maseczki

  Ja też, ale mimo wszystko to noszę. Polecam mini przyłbice - można w nich normalnie oddychać i są o niebo lepsze od maseczek. Jeśli oczywiście chodzi o komfort noszenia.
 9. Powoli zaczynam być przygnębiona.
 10. Lilith

  Maseczki

  To nie kwestia wiary a przepisów. Poza tym - pomyśl też trochę o innych ludziach, którzy myślą w odwrotny sposób - że maseczka u kogoś daje im chociaż względne poczucie bezpieczeństwa.
 11. Owszem, trzeba go do siebie przyjąć, ale nie pozwolić mu się zbytnio rozprzestrzenić. A może poszukasz jakichś nowych melodii, które Cię trochę podniosą?
 12. Lilith

  Widmo lockdownu

  Widzieliście dzisiejszą ilość przypadków? Za chwilę cały kraj będzie w czerwonej strefie. Wydaje mi się, że lockdown coraz bliżej...
×