Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka bez leków (?)


Nevertoolate

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, z o.o. napisał:

Co to za bzdury?

Zauważyłem ten post wcześniej ale nie chciałem nic komentować. Mogę szczerzę przyznać, że leki pomagają (wątpię, aby to był efekt placebo) Kiedyś nawet czytanie tych wszystkich tematów na forum powodowało u mnie objawy somatyczne, teraz je przeglądam i nie wywierają na mnie żadnego większego wpływu poza tym, że współczuje osobom, które nadal się z tym zmagają. Ba, ja też dalej z tym walczę ale jest znacznie lepiej.

Fajnie gdyby ktoś skomentował mój wcześniejszy post odnośnie zwiększenia dawki 🙂 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 23:54, Nevertoolate napisał:

Cześć. 
Od mojego ostatniego podsumowania minął już niemal miesiąc, a to oznacza, że leki biorę już 8 tygodni. Zdecydowana większość czasu upłynęła bardzo dobrze. Czasem nawet zapominałem, że musze wziąć tabletkę i musiałem budzik nastawiać :)) Nie bez przyczyny wspomniałem większość czasu, bo było parę dni, gdzie czułem się gorzej. Znowu dopadło mnie uczucie jakby 'chciało wziąć, a nie mogło' - a już go nie było. Rozmawiałem z psychiatrą. Poinformował mnie, że biorę małą dawkę i z czasem działanie może słabnąć i że w razie pogorszenia rozważyć ciut większą dawkę. Dostałem trochę więcej czasu z tą dawką i mam dać znać jak się czuje. 
Chciałbym właśnie rady zasięgnąć czy warto zwiększyć dawkę? Bo idąc tym tokiem rozumowania to za parę miesięcy będę brał 5 tabletek dziennie 🤣🤣🤣🤣 Obecnie biorę 10mg mozarinu dziennie, plan jest, aby przejść na 15mg. 
Pozdrawiam


Nikt nie podzieli się swoją opinią? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2021 o 18:21, Marcelina 28 napisał:

Nie rozumiem co mamy Ci napisac. Skoro bierzesz małą dawkę i ona działa to po co zwiekszać? A jeśli ona przestaje działac to zwiększ tak jak mowił lekarz. Na co sie leczysz w ogóle?

Chciałem poznać opinię osoby, która zwiększała dawkę 🙂 Bo wydaje mi się to takie dziwne. Działanie 1 tabletki przestaje działać, wezmę 1,5 to w końcu też przestanie, potem 2,3,4... 10? 🙂 Lekarz stwierdził agorafobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przrcież lekarz nie bedzie Ci zwiekszał leku do 10 tabletek.Z tego co przeczytałam to jesteś narazie na 1 tabletce i działa na Ciebie ok. To po co martwisz sie na przyszłość. Jesli przestanie działac podniesiesz dawke a jeśli znowu przestanie działac zmienisz leki i tyle. Ciesz się póki co ze masz trafiony lek bo z tym ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×