Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak ktoś znika z forum cieszę się, bo tego miejsca nie powinno być ( tak tak wiem, jak to brzmi ale taka prawda) ale brakuje mi "starej szkoły" Loli, Doxy, Rida, koźlątka, CNa i Tomasza naszego i Scrata ...eeeh i te noce spędzone na czacie ...... :cry:

Ktoś ich jeszcze pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, a weeź tam, Ty się nie liczysz :P , stara gwardia się wykruszyła, z Olą czasem co skrobnę, ze scratem też, wiem co tam u Kerama ( przez Olę) a reszta...aż się łezka w oku kręci. Szczególnie smutno, że Rid tak uciekł, bez słowa, czasem myślę, że może coś złego się stało.... a pewnie siedzi u jankesów :mrgreen:

Fajnie było, sam przyznasz :mrgreen:

 

-- Śr sty 02, 2013 10:12 pm --

 

linka, duza rotacja jest na forum. Ostatnio przejrzalen wszystkie postu w temacie i musze napisać, ze duzo ciekawych osob bylo na forum.

Pewnie, ze jest dużo ciekawych osób ale ja już nie ogarniam :D

 

Natomiast gdy się tu zjawiłam, było nas mniej, byliśmy bardziej "związani" z resztą każdy ma sentyment do osób które pomogły mu w tych najgorszych chwilach, to naturalne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba. :) Akurat wszyscy w jednym czasie mieliśmy na tyle poryte berety że tak dobrze się dogadywaliśmy. Teraz część z nas albo zaczęła to lepsze życie, albo może nie lepsze ale bardziej intensywne. Ale faktycznie, jak sobie przypomnę niektóre wieczorno-nocne sesje to aż lepiej na sercu.:) Ale nic straconego, myślę, że jeszcze kiedyś uda się chociaż w zbliżonym gronie spotkać w podobnym klimacie. Baa, wierzę w to!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam scenariusz powtarza się tu od lat - spika się specyficzna grupa ludzi z problemami, na "ciekawych" lekach, z tymi samymi zwałami życiowymi - wszyscy rozumieją, wiedzą co się przechodzi - potrafią sobie dowalić i razem się z tego pośmiać.

Wtedy był ten najgorszy okres dla mnie, dla Ciebie i kilku innych osób, trzymam za nich kciuki :smile:

 

Fajnie, jak się komuś udaje, to taki kop w dupsko - A JEDNAK DA SIĘ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana13 ale u ciebie?, Bo samo nic się nie zrobi ;)

 

Z osób z którymi się zaprzyjaźniłam i które poznałam tu przed pięcioma laty nie ma już prawie nikogo, wszyscy mają nowe/inne życie :)

 

-- Śr sty 02, 2013 10:25 pm --

 

kasiątko, nikt tu się nie pojawia znikąd (niestety) zwyle najgorszy syf sprawia, ze znajdujemy forum i poznajemy podobnych nam ...i jest wsparcie o które trudno w życiu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na czat nie wchodziłam bo mam złe skojarzenia z tym z interii

 

Znalazłam sobie temat i tylko w nim się udzielałam bo tam czułam się bezpieczniej.Wcześniej byłam tylko na zamkniętym forum gdzie nikt zewnątrz nie widział postów więc ten jeden dział pełnił funkcję w mojej wyobraźni jako takiego zamkniętego forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Wcześniej byłam tylko na zamkniętym forum gdzie nikt zewnątrz nie widział postów

Wciaz zaluje, ze tu sa posty publiczne. Z zasady jak jest forum otwarte to chociasz jeden dzial robi sie niewidoczny dla niezarejestroweanych zeby ludzie czuli sie bezpieczniej wyrzucajac z siebie swoja prywatnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×