Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drapanie, rozdrapywanie, swędzenie i skubanie :((


Gość Szczęściara

Rekomendowane odpowiedzi

pisanka, po 3 tygodniach zaczynaja ci sie rownac

ale te piersze beda ci sie łamac, wiec ok 6 tyg pozniej po ostatnim gryzieniu zaczna ci rosnac normalnie a potem to juz z gorki

zobaczysz jaka frajda potem je obgryzac :D

co do skorek nie wiem bo nie ruszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paznokci nie obgryzam wprawdzie, ale ciągle je obcinam bardzo krótko i oczywiście niszczę na wszystkie sposoby skórki. A to jak ślub mam za ponad rok, to za jakieś 8-9 miesięcy zacznę myśleć jak tu o nie zadbać ;) (chyba, że przyspieszymy ze ślubem :o ^^ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a to jest samookaleczanie? :/ plis, weź najpierw coś poczytaj zanim coś palniesz..

 

ja nie drapałam głowy tylko w momencie uczęszczania na terapię grupową. przerzuciłam się na mordę ze zdwojoną siłą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, Psycholog moja mi mówiła, że są takie formy krótkotrwałej terapii, które mają pomóc zaprzestać właśnie tego typu zachowaniom. Są stosowane specyficzne metody itd. No ale że ja mam terapię taką a nie inną, to będzie to proces długotrwały i na efekty, czyli skończenie z tym wyciskaniem, rozdrapywaniem itp. będę musiała poczekać. Tak powiedziała. Czyli ogólnie do kitu..zanim się doczekam to bede miała same blizny i przebarwienia. Bo zapanować nad tym to nie umię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym wątku już się to przewinęło, nie mam głowy, żeby cały przejrzeć - w wolnej chwili nadrobię, mianowicie - wyrywanie włosów z głowy?

Ma ktoś z tym problem? Już mnie rączki świerzbią żeby wyrwać jakiegoś włosa z głowy, ale nie pierwszego lepszego, takiego, który ma inną fakturę, nie jest gładki. Tragedia. Jeszcze paznokcie. Moje dłonie to koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ścieram sobie palce ale miałam też chęć skubać paznokciem dziurki na głowie co za tym idzie włosy też i to nie z tyłu a z przodu na samym czubku, uspakajał mnie ten dźwięk. Na szczęście w porę się opamiętałam i pozostałam przy palcach, takie mniejsze zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×