Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wysiadam


Rekomendowane odpowiedzi

Może to będzie okrutne co powiem ale nie wiem, czy umiem kochać swoją rodzinę. Od małego pamiętam tylko alkoholizm mojej mamy (z nią mam chyba najlepsze relacje ze wszystkich w rodzinie), ojca który się nad nią znęcał, a potem znęcanie przez babkę i brata nade mną. Choruję na nerwicę natręctw. Babka by nie przeżyła, gdyby mi czasem nie dogadała w tym temacie. Zresztą, zawsze byłam sama i nie miałam oparcia. Idzie się do takiego stanu rzeczy przyzwyczaić. Chociaż tutaj mogę wylać swoje myśli, bo w rzeczywistości zawsze zostaję sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia7778 to miejsce jest dla wszystkich, którzy potrzebują wygadać sie, podzielić swoją niedolą, złymi i dobrymi emocjami. 

Współczuje Ci bardzo. 

Czy wspomagasz się jakimiś lekami, psychoterapią? 

Czy mieszkasz z tymi osobami czy masz mozliwosc sie od nich wyprowadzic? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia7778 czy jest szansa abys od toksycznej babki sie wyprowadzila? 

Moja psychoterapia teraz w dobie korony tez tak wyglada-przez telefon. Lepszy rydz niz nic. 

Czy poruszasz z psychoterapeuta swoje problemy ktore opisalas tu wyzej?

Przemysl udanie sie do lekarza,  leki wszystkich problemow nie zalatwia ale dobrze dobrane pomoga Ci sie zmierzyc z problemami.

Jesli chcesz mozesz pisac tez  na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to masz naprawde skomplkowana sytuacje. Jesli jestes dorosla i dosc silna to separacja od toksycznej rodziny, do tego terapia i spróbuj farmakologie. Wiadomo latwo powiedziec a zrealizowac ten plan gdy ma sie problemy z glowa to inna para kaloszy. Ale nie poddawaj sie i mysl przede wszystkim o sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×