Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

przyjaciel to ktoś kto daje miłość,akceptację, troszczy się o Ciebie i zawsze jest -na dobre i na złe

 

 

 

czy można nauczyć się bycia przyjacielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba która zawsze wysłucha, doradzi, do której można zadzwonić z każdą sprawą, o każdej porze, osoba która zgodzi się towarzyszyć nam w trudnej sytuacji, która się z nami nawali gdy zachodzi potrzeba, da wypłakać się w rękaw, osoba z którą rozumiemy się bez słów, osoba która potrafi opieprzyć nas gdy zachodzi potrzeba, osoba z którą nawet siedząc 3h i nic się nie odzywając nie czuje się tego dziwnego uczucia dyskomfortu, osoba z którą nawet jeśłi człowiek nie widział się rok czy dwa lata -jak się ją spotyka, nie ma krępującej ciszy tylko nie da się powiedzieć wszystkiego co się zdarzyło, osoba z którą zawsze ma się jakiś temat do rozmowy, nie zastanawiamy się czy tą osobę kochamy, po prostu wiemy że kochamy. :mrgreen:

 

Aaaa za późno: Można nauczyć się bycia przyjacielskim, tego uczy nas życie, niestety częściej ludzie tracą tą zdolność pod wpływem złych doświadczeń, zawiści, zawodów życiowych....

 

 

Twoja ulubiona książka to? uzasadnij :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna......mam dwóch zupełnie od siebie innych....a nawet trzech chyba ....nie umiem wybrać lubię ich za całokształt: Tolkien - tu chyba nie trzeba dopisywać czemu, geniusz i tyle. Sapkowski - bo zawsze do niego wracam gdy mam zły nastrój, zawsze potrafi rozśmieszyć, rozmarzyć i odciąć mnie od rzeczywistości.

No i last but not the least Małgorzata Musierowicz i cała jej Jeżycjada - sentyment z dzieciństwa - wracam do tego po latach :smile:

 

Ulubiony reżyser ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wychowałem się w zupełnie innych czasach i na zupełnie innych dźwiękach i kiedy ktoś zapodaje nazwy wykonawców w rodzaju Eminema zapala mi się w mózgu czerwone światełko. Rzuciłem jednak okiem na pierwszy z zaproponowanych numerów i powiedziałbym, że jest całkiem akceptowalny. -Z mojej strony to jak najbardziej komplement w tym wypadku:)

Pytanie:

Hmmm...

Chyba brak mi dziś odnośnie tej kwestii pomysłów:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pozwoliłem zerknąć na wszystko jeszcze raz i faktycznie dziwnie to może odrobinę wyglądać :lol: Odnośnie pytania jednak, jestem zdania, że było ono wbrew pozorom bardziej sensowne, aniżeli spora część spośród pojawiających się w tej rubryce. -Taka moja skromna opinia na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko planuję w związku ze zmiennością mojego samopoczucia, ale jutro raczej w domu, chcę trochę popracować, nadrobić zaleglości z pracy.

 

Jakich kolorów ubrań/odzienia nie włożyłbyś/włożyłabyś na siebie?Dlaczego?Uzasadnij proszę swoją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×