Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
fresh escape

Problemy z żołądkiem, zgaga.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ma ktoś problemy z napadową zgagą. Przyjmujecie leki. Ja brałem ranigast 2 razy dziennie. Ale wyczytałem ze to jest szkodliwe i odstawiłem. Teraz sie męcze strasznie. Mam napadowe pieczenie  przełyku. Odbiera mi to chęć do życia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, fresh escape napisał:

Ja brałem ranigast 2 razy dziennie.

Co z leków nie jest szkodliwe? Na jedno pomaga na drugie szkodzi. Lepsze na to jest np. Agastin 20 mg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni wytrzymałem bez leków, ale dziś już  wziąłem tabletkę. Może rzeczywiście IPP będzie lepsze dla mnie. Spróbuje rzucić ranigast a przerzucę się na IPP w końcu są nowocześniejsze. Mam nieco ponad 30 lat i już takie problemy z żołądkiem - masakra... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fresh escape może zakwaszenie żołądka by ci pomogło, poszukaj w necie o zakwaszeniu żołądka.  Bo zgaga to na pewno masz refluks. Trzeba uważać przy tym zakwszeniu żołądka metodą Różańskiego chyba. Na co masz chory żołądek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, JERZY62 napisał:

Na co masz chory żołądek?

Nie byłem u lekarza. Mam takaż zgage z niczego. Taka zwykła codzienność....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fresh escape jak nie masz chorego żołądka to spróbuj tego zakwaszenia żołądka metodą Różańskiego. Wielu ludziom pomogło. Poczytaj w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wole proste metody. Połknę tabletke i po problemie. Najwyżej za parę lat zejdę na raka żołądka albo wcześniej na jakąś bakterie... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie ataki,ale raz na jakis czas,tzn raz na tydzień,miesiąc.na takie dolegliowsci pomaga soda oczyszczona.Pol lyzeczki na pol szklanki cieplej wody.Mozna tez wymieszac z rozcienczonym kompotem,jesli sama woda z soda nam nie podchodzi.Dodatkowo na zgade nalezy pomasowac receptory,ktore znajduja sie w dołku obok kolana.Jest to lewa strona przy lewym i prawa strona przy prawym kolanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi