Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana sposobu myślenia


IDunno

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał wrażenie, że zmienił mu się sposób myślenia przez te wszystkie myśli. Bo na początku coś co jest nie do przyjęcia później się niejako akceptuje (choć nie do końca, może bardziej dopuszcza). Plus np wiem, że mogę panować nad sposobem myślenia ale często jak jestem w tym stanie skupiania się żeby czegoś nie wymyślic to wymyślam głupoty. Totalnie się zbrukałem niektórymi myślami i coraz częściej widzę, że na żywo wymyślam jakieś głupoty jakbym tego chciał przez te chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujesz że zgubiłes to, co kiedyś było tobą? Być może ZA bardzo szukasz odpowiedzi na pytania, które masz, a nie chcesz ich przyjąć? Np myślę tak, wiem że to myślę, ale może jednak wymyślę coś innego? Twoje myśli są ważne, te pierwsze, nie musisz wymyślać następnych i jednak wymyślać czegoś kolejnego. Popracuj może nad odczuwaniem emocji i na określeniu, czego chcesz a czego nie i nie staraj się tego zmieniać? Hmm.. Nie wiem czy w punkt.. Nie jestem psychologiem. Jeśli źle zrozumiałam proszę o jeszcze głębsze wyjaśnienie 🙂

Może starasz się argumentowac swoje myśli? Myślę tak, a nie inaczej.- Dlaczego tak myślę, a może nie powinienem, może powinienem myśleć coś innego,moze powinienem chcieć coś innego niż chce - masz prawo mieć swój Światopogląd, którego nie musisz na siłę zmieniać i przekształcać swojego myślenia ciągle na "lepsze" 

Edytowane przez Cleve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×