Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


kasia88

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem Kaśka, mam 30lat i mieszkam w Krakowie. Objawy nerwicy ukazały mi się pierwszy raz jakieś 3 lata temu(w ciąży). Zaczęło się od duszności, odczucia omdlenia, nogi jak z waty. Myślałam, że to w ciąży więc zdarza się. Dopiero jakieś 4 miesiące temu dowiedziałam się, że te objawy to nerwica lękowa. Od tamtej pory starałam się walczyć sama z tym. Pomagało. Jakiś tydzień temu zaczął się mega dramat- bardzo silne ataki. W niedzielę miałam tak silny atak, że już poddałam się - w poniedziałek byłam u psychiatry po leki i od wtorku czyli dokładnie 3 dzień jestem na lekach. Jednak nie poddaje się. Boję się, że zemdleje w miejscu publicznym. Boję się wyjść z domu na razie, boję sięmałych pokojów, dużej ilości ludzi w tych pokojach, boję się ludzi, kolejek, korków. hałasu, szumu. Ale nie poddam się tak łatwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 17:24, Heledore napisał:

@kasia88 witaj na forum.

Będzie dobrze. Trochę cierpliwości, a leki się rozkręcą ;)

Miałam tydzień temu mały epizod- strasznie mi się pogorszyło. Podobno tak się organizm broni. Nigdy bym nie pomyślała, że ktoś może nie wyjść z domu miesiąc.. a ja siedzę dalej. Raz na tydzień wyjdę na chwile. Leki biorę 6ty tydzień i czekam dalej na efekty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 20:50, Heledore napisał:

@kasia88 6 tygodni to już jednak trochę czasu. Kiedy wizyta u psychiatry?

wczoraj byłam, zwiekszyla mi dawke o polowe, a za 2 tyg mam brac 200% tego co teraz. Nie mam caly czas lęków, ale raz na dzień taki lekki siępojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×