Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy w Waszych szkolach nauczyciele wiedzieli ze macie NN ?


Zmęczona

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiedziałam tylko wychowawczyni i jeszcze wręczyłam jej zaświadczenie od psychologa :P Ale to było stosunkowo niedawno i zrobiłam to tylko dlatego, że już prawie przestawałam do szkoły chodzić przez moje lęki i musiałam to jakoś usprawiedliwiać...

Myślę, że wszyscy nauczyciele nie muszą wiedzieć wystarczy jak powiesz wychowawcy, jeśli będziesz się z tym lepiej czuła :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja powiedziałem to zaczeli mnie traktować jak debila i psychicznego. Nie rozumieli w ogóle tego co mnie dręczyło. Myśleli że to jakaś choroba psychiczna, traktowali mnie jak dziecko upośledzone, pamiętam te sztuczne uśmieszki, żaden z nauczycieli nie chciał ze mną rozmawiać bo myśleli że ja to taki gnojek z zaburzeniami, że powiedzą coś co mi nie będzie odpowiadało to że stane się agresywny i takie tam. W szkole nie ma kompetentnych osób którzy by wiedzieli co i jak. Mało jaka szkoła ma psychologa, zazwyczaj pedagoga, a on nie [przym, u mnie] nie wiedział co to jest NN.

 

Pzd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalne.ryzyko jest duze tak jak napisal bananowy.duzo zalezy od ludzi w szkole.po moim zachowaniu domyslali sie ze cos sie ze mna dzieje.napady nn w szkole to bardzo ciezka sprawa zeby nie dac po sobie poznac.bylo mi bardzo ciezko ale mimo to nie zdecydowalem sie nikomu powiedziec.80% nauczycieli nie znosilo mnie chodzilem do kilku szkol srednich.raz nie zdalem.w nastepnej wychowawczyni po, kilku miesiacach chciala sie mnie pozbyc.i ja mialem im powiedziec ze mam nerwice.doly itd?w zyciu!nie potrzebuje łaski!zaraz by ze mnie zrobiliby wariata.to mi nie bylo potrzebne.bral swiadomosci spoleczenstwa o tym o co tu na prawde chodzi.niestety.ale to tylko moje zdanie .kazdy przypadek jest inny,nikt nie moze sie tym w pelni sugerowac

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:36 pm ]

mialem duzo problemów w szkole przez nn ale nigdy nikomu nie zdecydowalem sie powiedziec co sie ze mna dzieje.nie z tymi ludzmi.kazdy musi sie sam nad tym

indywidualnie zastanowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×