Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, tak jak pisałem w innym temacie, wiara to dynamiczny proces zazwyczaj, moim naturalnym stanem jest raczej niewiara, więc ten wskaźnik wiary niepielęgnowany samoistnie spada, w moim przypadku dodatkowo obniżyły go kwestia wolnej woli i zła na świecie, a jeszcze bardziej być może przekonujące wyjaśnienie filozoficzne dlaczego cokolwiek w ogóle istnieje - wcześniej nie potrafiłem sobie tego wyjaśnić, potrzebowałem Bytu doskonałego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(, ledwo co bóg Cię opuścił (lub Ty jego, trudno nad tym nadążyć), a już jesteś niemiły! Hieny lubią konsumować padlinę, czy zatem jesteś padliną? W życiu bym Cię tak nie nazwał, mimo iż próżno szukać wiary w mym sercu, ech. Bardziej pasujesz mi do nastolatki wchodzącej w okres dojrzewania, choć one są chyba mniej zmienne. Więcej uśmiechu jetodiku zagubiony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masterton, przecież wspieram go całym sobą. Napisałem nawet, żeby więcej się uśmiechał, ale on woli być śmieszny, rzucając stwierdzenia typu "moja postawa jest właśnie niezmienna". :bezradny: I kto tu komu dokucza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale jakoś tak ogólnie zdajesz sie byc mało dociekliwy :>

w dodatku słaby jesteś, ja to bym bez problemu zagiął siebie piszącego tamte rzeczy z czasów wiary...

co oczywiście nie znaczy, że będę wyśmiewał teraz wierzących, niektórzy tak robią, przejdą na ateizm i już łapią za klawiaturę, logują się gdzieś na forach religijnych i uprawiają swoje pyskówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież, że kompromitujesz się tak często, że dodatkowe pastwienie się nad Tobą mija się z celem. :roll: W dodatku wykazujesz się dużą naiwnością wierząc, że pamiętam, co też bredziłeś z czasów swojej przygody z bogiem, ech. No nie wiem, mnie byłoby zwyczajnie głupio, gdybym cechował się tak znacznym nieporządkiem (delikatne sformułowanie) w głowie. A Ty uważasz to za swoją zaletę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tak jak pisałem w innym temacie, wiara to dynamiczny proces zazwyczaj, moim naturalnym stanem jest raczej niewiara, więc ten wskaźnik wiary niepielęgnowany samoistnie spada, w moim przypadku dodatkowo obniżyły go kwestia wolnej woli i zła na świecie, a jeszcze bardziej być może przekonujące wyjaśnienie filozoficzne dlaczego cokolwiek w ogóle istnieje - wcześniej nie potrafiłem sobie tego wyjaśnić, potrzebowałem Bytu doskonałego...

I dlaczego istniejesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×