Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba setaloft zaczyna wywoływać u mnie depresje. Od wczoraj dziwnie się czuje, brak chęci do życia. Leżę w łóżku, pogrążony w niemocy, a chęci zrobienia czegoś, wstania z łóżka są, ale jest straszna niemoc. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba setaloft zaczyna wywoływać u mnie depresje. Od wczoraj dziwnie się czuje, brak chęci do życia. Leżę w łóżku, pogrążony w niemocy, a chęci zrobienia czegoś, wstania z łóżka są, ale jest straszna niemoc. Dziwne.
Wcale nie dziwne, ssri potrafią konkretnie zamulić, ja zawsze jak brałem ssri to miałem ochotę jedynie leżeć, ewentualnie na kompie siedzieć i żłopać kawę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba setaloft zaczyna wywoływać u mnie depresje. Od wczoraj dziwnie się czuje, brak chęci do życia. Leżę w łóżku, pogrążony w niemocy, a chęci zrobienia czegoś, wstania z łóżka są, ale jest straszna niemoc. Dziwne.
Wcale nie dziwne, ssri potrafią konkretnie zamulić, ja zawsze jak brałem ssri to miałem ochotę jedynie leżeć, ewentualnie na kompie siedzieć i żłopać kawę. :mrgreen:

 

Dokładnie mam tak samo. Tylko komputer i gry, ale tak jakoś nietrzeźwo, z marazmem. Niemniej, nie chodzi tutaj o zamulanie w sensie, że jestem otępiony - nie potrafię myśleć itp. Po prostu jakoś brak chęci do życia, najchętniej bym się położył i nie wstawał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba setaloft zaczyna wywoływać u mnie depresje. Od wczoraj dziwnie się czuje, brak chęci do życia. Leżę w łóżku, pogrążony w niemocy, a chęci zrobienia czegoś, wstania z łóżka są, ale jest straszna niemoc. Dziwne.
Wcale nie dziwne, ssri potrafią konkretnie zamulić, ja zawsze jak brałem ssri to miałem ochotę jedynie leżeć, ewentualnie na kompie siedzieć i żłopać kawę. :mrgreen:

 

Dokładnie mam tak samo. Tylko komputer i gry, ale tak jakoś nietrzeźwo, z marazmem. Niemniej, nie chodzi tutaj o zamulanie w sensie, że jestem otępiony - nie potrafię myśleć itp. Po prostu jakoś brak chęci do życia, najchętniej bym się położył i nie wstawał :D

 

Co jak co, ale zamulać to ssri potrafią skutecznie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak brałem ssri setaloft w 2012 to czułem że żyje tak dobrze to się jeszcze chyba w życiu nie czułem,najwięcej osiągnąłem wtedy jak brałem leki,całymi dniami mnie nie było spałem po 6 h i dosłownie wyskakiwałem z łóżka tyle mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak brałem ssri setaloft w 2012 to czułem że żyje tak dobrze to się jeszcze chyba w życiu nie czułem,najwięcej osiągnąłem wtedy jak brałem leki,całymi dniami mnie nie było spałem po 6 h i dosłownie wyskakiwałem z łóżka tyle mocy

Nie powiedziane, że każdego muszą zamulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad miesiąc na setalofcie. Dawka 100mg nic nie zmienia. Zero skutków ubocznych, ale i zero jakiejś zmiany samopoczucia. Co prawda siedzę tylko w domu i nie wychodzę więc nie wiadomo jak z ludźmi, ale ogólnie na plus. Naczytałem się o jakiś otępieniach i w ogóle, ale u mnie wszystko ok. Nawet więcej powiem - trochę chyba nawet lepsze mam samopoczucie, ale nie aż tak, żeby to odnotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 25 dzień na sercie, od tygodnia na 100mg. Śladowe znaki poprawy, ale poprawiam lorafenem, wiec cholera wie co jest czym. Jedziemy dalej.

 

Mam pytanie: czy w przypadku sertraliny masa ciała ma wpływ na działanie leku? Czy mężczyźni słusznej wagi powinni brać więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie włosów! :hide: Czy to przez sertralinę?

Jest w ulotce łysienie. Jakkolwiek by to nie wyglądało - łysiejesz. Chyba, że tyczy sie to tylko łysienia androgenowego. Nie jest dokładnie napisane.

Ja już dwa prawie, ale cały czas przy 50mg dopiero :/ Nie wiem, może to po prostu przez szampon/stres.

Lekarz chce Cię trzymać na tej mysiej dawce? Z jakiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyłem z 150mg na 200mg sertraliny i od 4 dni czuje sie gorzej tzn coś jakby akatyzja się załączyła lekka. Czy to minie czy po prostu 200mg juz tak speeduje. Jest to dość nieprzyjemne nie można siedziec w miejscu:/ Unormuje sie to po jakimś czasie czy tak jjuz będzie? Czuc wyraźnie na 200mg tą dopamine to samo miałem przy fluanxolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×