Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

MalaMi1001, sam szukam odpowiedzi na to pytanie od kilku lat. To potrafi człowieka wykończyć, ja czasami to nie robię nic nawet jak muszę np. zamykam się w pokoju na klucz i nie idę do pracy nie mówiąc nic nikomu, przez co straciłem już nie jedną robotę. Zresztą czego to ja już nie straciłem przez tą chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bedac na lekach od 3 miesiecy nie czuję całkiem poprawy !!!!!!!!!!!!!!???????? mam dosc wahań nastroju :(:(:( zabiera mi to życie, zamiast cieszyć się, to uciekam i chowam się w kąt, raz jest dobrze, raz źle. Siedzę ze znajomymi i nagle musze iść do domu bo mam straszne zawroty głowy. Dzisiaj uciska mnie w głowie mam lęki. Boję się ze oszaleje.....musialam wziac bromazepam. Co mam robic 3 raz zmieniac leki ????? podziałaly one ale nie całkiem jak kiedyś cital. Co mam robic :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, To już 3 miesiące... Najpierw 50 potem 75..... I co.. Wczoraj myslalam że padne.. Dzisiaj jestem jakas otumaniona :/ 20 mg citalu mnie jakoś bardziej postawiało na nogi, nie myślałam o tym że coś mi jest lub coś mi się może wstać... Tylko chyba tyłam bardziej. Ale czy warto zmieniać lek po 3 miesiącach terapii na sertalinie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze nigdy nie zaczela dzialac;P

 

Zaczęła! Bo nie miałam fantazji, mogłam NORMALNIE skupić się na robocie i nawet sobie podśpiewywałam pod nosem łączą kabelki! Więc było lepiej, miałam wszystko gdzieś, a dziś? Nie mogę ogarnąć głowy! :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem bardzo długo ten lek, pierwsze miesiące rewelacja, bardzo szybko wyciągnął mnie z depresji, ale po paru miesiącach wywołał bardzo dziwne skutki uboczne które dopiero po 2 latach wszelkich mozliwych badan udało sie przypisac do tego leku. Najpierw pojawiły sie objawy grypopodobne, osłabienie i stany podgorączkowe, pozniej doszła jakas alergia w postaci swedzacej wysypki. Stany podgorączkowe do 37,5 stopnia i oslabienie byly juz przez cały czas, nikt nie wiedział co jest tego przyczyną, dopiero po bardzo długim czasie sam sie zorientowałem ze wina tego wszystkiego jest ten lek jak podwoiłem dawke, wzrosłą temperatura do ponad 38 stopni i juz wiedzialem ze to od sertraliny to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, z tego co piszesz, wygląda to na jakieś reakcje alergiczne w Twoim przypadku, a jak wiadomo, zależą ode już od konkretnej osoby jak reaguje na dany lek, no ale to tylko moje domysły bo nie jestem lekarzem (na szczęście ;) )

MalaMi1001, a może u Ciebie chodzi o to? "Preparaty dostępne handlowo są mieszaniną racemiczną izomerów (S,S) i (R,R). W tej formie reboksetyna może wywoływać interakcje z innymi lekami oraz powodować niepożądane efekty uboczne. " - znalazłem w necie. Bo same dawki z osobna nie są jakieś duże. Ja od poniedziałku sertry będę brał 100mg. Trochę się boje uboków no ale może jeśli dotąd się nic nie działo, to jakoś wytrwam w spokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×