Skocz do zawartości
Nerwica.com

nasilenie?


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc bo juz nie moge. Moje mysli ostatnio sa coraz bardziej realne. Strasznie zle sie czuj e i boje sie ze komus cos zrobie... rano wstaje zmeczony i mialem dzisiaj mysl taka moja.. sama os siebie a nie natrectwa... "jakbym byl idiota to bym mial zzyletke i postraszyl dziewczyny w pracy np .przejechalbym zyletka po scianie i powiedzial "co ku...a "" i uciekl ze smiechem... przeciez to juz jest tragedia. Podobno nigdy nic nikomu nie zrobil jak mial nerwice a ja naprawde juz w to watpie... nie moge juz o tym myslec nie moge sie uczyc pracowac... doslownie jestem kaleka :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:00 am ]

naprawde czuje sie jakbym mial isc i to zrobic... bo jakbym nie mial innego wyjscia a kto mi karze? za co i po co? nierozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne mysli ostatnio pilem pare dni bo jestem alkoholikiem i mam nn Nie bylo mnie przez pare dni w domu nie bralem leków tylko pilem teraz boje sie ze cos komos zrobilem bylem z kolega i mowil mi ze nic sie nie stało ale nadal mam leki.Od 2 dni nie pije nic zapisuje sie do klubu aa i do psychoterapety mam zamiar teraz studjowac mysle ze wszystko bedzie dobrze ale wciaz mam te leki i to nie pierwszy raz juz po piciu wystepowaly juz takie identyczne ciagle zadeje sobie pytana jezu a jak kogos zabilem alebo pobilem i wsadza mnie do wiezienie.Zyje w ciaglemy leku.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×