Skocz do zawartości
Nerwica.com

SMS'y od Pana Jezusa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To niesprawiedliwość.

Mając 3 promile we krwi, trafiłem kiedyś na przyjęcie oddziału psychiatrycznego. Pani w którymś momencie spytała mnie, czy słyszę jakieś głosy.

Strasznie mnie to rozbawiło, a że byłem i tak już w dobrym humorze, odpowiedziałem, że nie, tylko Jezus do mnie pisze SMS'y.

(Pani spytała mnie jeszcze kiedy to było - bez wahania odpowiedziałem, że 30 lutego). Nie sądziłem wtedy z jakimi okropnymi konsekwencjami wiązać się będzie moja deklaracja.

Według mnie to było śmieszne, jednak sztywniacy, który mnie badali, tego nie czuli i postanowili mnie wsadzić do więzienia zwanego psychiatrykiem na 10 dni.

Jak się okazuje, dla niektórych kapci takie sytuacje są na porządku dziennym - i mówią o tym otwarcie, jednak nikt ich zamykać nigdzie nie chce. Są uważani za zdrowych. Zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=xKUKli3e9bA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na następny dzień musiałem się tam nieźle tłumaczyć z tego tekstu, że to dla jaj. :D Było to jakieś 3 lata temu.

A koleś z filmu najwyraźniej nie mówi tego dla jaj i wierzy w to bezkrytycznie. Tylko sms-a usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dragon Ball napisał:

No na następny dzień musiałem się tam nieźle tłumaczyć z tego tekstu, że to dla jaj. :D 

 

Następnym razem miej na telefonie apkę SMS z Nieba, oraz smsy w skrzynce otrzymane prościutko z nieba, zaoszczędzisz czas na tłumaczenie się :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

MMS chyba z gołymi paniami (lub panami) idą, w końcu piekło też powinno mieć swój dział marketingu.

My tu się śmiejemy, ksiądz od SMS-ów być może też, ale czytam komentarze pod nagraniem i wygląda na to, że są dzbany, które w to szczerze wierzą. 😕 Pozostaje mieć nadzieję, że oni również się śmieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×