Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy nie radzę sobie


zalamana9595

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam powazny problem,ktory ciągnie sie już od kilkunastu lat a nawet nie wiem skąd mi się to wzięło a najgorsze ze jest coraz gorzej i psychicznie nie umiem sobie poradzić. Mam cudownego męża na prawdę cudowny to mało powiedziane i nawet niewiem czy taki facet jeszcze istnieje. Otóż chodzi o mnie o to co mam w głowie i o czym myślę 24na dobę. Niewiem czy to zazdrość czy to że czuje się brzydka gruba i gorsza od kazdej kobiety która widzę w tv,na ulicy gdzie kolwiek. Tak bardzo sie boję co bedzie co sie moze wydarzyć nawet za kilka lat. Chodzi o to że nie ogladamy z mężem tv filmow a juz nie wspomnę o teledyskach disco polo bo boję sie ze moj mąż by patrzyl na jej cycki dekold biust tylek nogi figure i byłabym zalamana i zaraz bym sie nie odzywala. On mi to tłumaczy ciągle ze bym go nie obrazala bo robie mu tym przykrość i nie mierzyla miarą debili z którymi byłam. Mówi ze dla niego to tylko film i nic wiecej oglada z ciekawosci co sie wydarzy akcje k przysięga mi na świętości obrazy święte że inne kobiety go nie obchodzą i ze tylko ja jestem najpiekniejsza kobieta nawet gdybym wazyla 100kg bo jestem wyjatkowa i mam w sobie cos takiego ze mnie pokochal do konca zycia i w zyciu by mnie nie zostawił. Mówi ze plastiki go nie interesuja ze to przerobione dzi.ki i wszystko sztuczne. On mi często mowi ze nie muszę sie malowac bo poco mam marnowac cere pudrami i jestem piekna bez makijażu. Mowi ze mam piękne ciało piersi wszystko ze go krece podniecam i jemu nie przeszkasza ze mam rozstepy lekkie i mówi ze ich nie widać i jestem idealna ale ja w to nie wierzę wogole . nie mam ochoty na seks a gdy do tego dojdzie to chce mi sie płakać bo mysle ze jestem brzydka mam obwisle piersi i jestem gruba i ze rozstepy mnie szpeca. On mowi że jest mna zachwycony i zadna zemna nie równa sie bo to jest miłość . bardzo sie go wstydzę i nie potrafię kochac sie z nim w dzien tylko noca i ma nie patrzec w dół. Wstydze sie mojego miejsca intymnego ze jest tłuste na górze a on mi mowi ze jest cudowne i chciałby zebym sie odważyła rozluzowac bo chciałby mi udowodnic jak mu sie podobam i jak mnie kocha. Przysięga ze gdyby stalo przy nim wiele kobiet nawet nago to by go to nie ruszyło i wybrał by mnie. Gdy jestesmy na zakupach to ciagle trzyma mnie za rękę caluje w dlon prawi komplementy ze pięknie wygladam i czuje sie na prawdę szczęśliwa w tych momentach ale gdy zobaczę jakas w pobliżu kobiete to juz mi serce mocniej bije mam duszności i myślę ze by sobie na nią popatrzyl i wtedy ide przodem aby wyjsc a on niewie o co mi chodzi i łapie i na spokojnie tłumaczy i pyta o która mi chodzilo kobietę i jak mu pokazuje to tylko na pol sekundy zobaczy o kogo mi chodzilo i zasmieje sie ze ubrala sie jak jakas dziw.. Albo specjalnie tak sie ubiera na facetów bo on wie jacy sa faceci ale jego miniowki dekoldy nie interesuja i ominął by ja normalnie. I sam uwaza ze jeśli facet zajęty oglada sie za innymi to wyglada na to ze jego partnerce czegos brakuje i tez mu szkoda takich kobiet. Jak przed nami w kolejce stoją dziewczyny to maz robi wszystko żebym w tym momencie czula sie atrakcyjną i najważniejsza osoba ciagle patrzy na mnie albo zagaduje specjalnie mnie zeby te dziewczyny poszly i wtedy jak  ich niema widze w jego osobie ulge   jest spięty i przytula mnie trzyma za dlon zawsze a jestesmy prawie 3lata po ślubie. Zaskoczona jestem ze ciagle mówi do mnie kochanie otwiera drzwi od auta itp i gdy mamy więcej pieniędzy chce żebym sobie  kupiła bo wie ze jestem kobieta  tego potrzebuję. Dla mnie niema kontaktu z kolegami i mowi ze  koledzy nie potrzebni bo zemna moze sobie wyjść na piwko do baru i woli spedzic czas z rodziną w domu. Boje  sie ze jakas obca bedzie go podrywac i do niego  boje sie tego bardzo i niechce z nim  nigdzie wychodzic ze jakas bedzie do niego gadac  jest przystojny a  mówi ze nie będzie gadal z obcymi kobietami i  jakas bedzie go podrywala to  oleje drazu. Ale ja sie tego Boje. To moj mąż ale czuje sie niepewnie . nie lubię innych kobiet i niemam  kolezanek . opisalam w Skrócie. Teraz jestem w 5miesiacu ciąży a maz za granica od sierpnia. Nie ogladam tv bo  mysle ze on to tam oglada i jestem załamana. Nawet kazal mi zebym zapisala go na zrobienie tatuazu z moim imieniem na recy jak najszybciej bo on jest mnie pewny i mi to udowodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ḍryāgan napisał:

To chyba fake jest. Nie wierzę w ani jedno słowo z tego "wyznania", bo brzmi trochę jak tekst  skeczu z kabaretu

Czemu. Ja widzę mnóstwo dziewczyn, którym można by przypisać podobne usposobienie i uczucia na ulicy codziennie. Może jedna z nich odważyła się napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 18:03, zalamana9595 napisał:

Wstydze sie mojego miejsca intymnego ze jest tłuste na górze 

chciałabym sie jeszcze upewnić co w tym przypadku oznacza określenie "na górze"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×