Skocz do zawartości
Nerwica.com

strach przed odtrąceniem!!!!


seeyou

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mma problem poniewaz od jakiegos czasu mam stany lekowe bałem sie ze zachoruje ze nie wyzdrowieje z tych leków a teraz nachodza mnie takie głupie mysli ze znienawidze moja dziewczyne, że ja odtrące i przestane kochać:( a ja jestem taki szczęśliwy z nią, ona mnie tak mocno kocha jka nikt nigdy...skąd to się bierze???? ...

Moze to przez pewna sytuacje te lęki wzieły mi sie przez to ze moj brat ma dziewczyne ja mam i porpostu nasze dziewczyny sie nie lubia kiedys nawert sie poklucilismy oni i my... brat pewnego dnia zadzwonił do mnie i powiedzial z enie mzoe narazie sie odzywac do mnie bo musi ratowac związek wtedy dowiedizalem sie ze laska postawiła mu warunek albo ona albo ja..zabolało mnie to strasznie b ozawsze z nim byłem zrzyty....i od tego czasu zaczeły sdie stany lękowe, niepokoj zrywanie wnocy....teraz juz mi przeszlo nie czuje zniechecenia do dziewczyny mojego brata do brata tez, ale moja dziewczyna nie cche miec z nimi kontaktu, bo sądzi ze mnie skrzywdzili i przez to teraz tew lęki, boli ja tez to ze oni się do niej nie odzywaja...

 

czy to dlatego przez taką sytuacje nachodz mnie takie leki ze znienawidze moja dizewczyne albo bede mial do niej niecvhec to chwilowe mysli ale nieprzyjemne, bo ja nie cche jej ranic, i to nielogiczne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie chce nikogo obrazac ale dziewczyna Twojego brata jest stuknieta skoro stawia mu taki chory waronek.Mysle ,że choc to cięzkie to nie powinienes zawracac sobie tym glowy i spokojnie poczekac,aż Twoj brat dojdzie do tego, że nie warto rezygnowac z brata, dla głupiego "waronku".

ciesz sie z tego ,że masz cudowna dziewczyne, że sie wzajemnie kochacie-to jest w życiu ważne, a brat kiedys zrozumie.A jesli kogokolwiek w tej sytuacji Mialbys znienawizic to dziewczyne swojego brata, bo to ona jest problemem.PAMIETAJ NIE DA SIE W ZYCIU WSZYSTKIM DOGODZIC.

jesli te leki Cie nekaja dosc czesto to zawsze warto udac sie do lekarza.

pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×