Skocz do zawartości
Nerwica.com

Twórca TempleOS nie żyje - najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znalezione obrazy dla zapytania terry davis

Kim był Terry Davis?

Schizofrenikiem który stworzył system operacyjny do kontaktu z Bogiem. Bardzo lubiłem go i jego filmiki. Niestety "niespodziewaną" śmiercią zginął pod kołami pociągu - logiczne wydaje się być to, że najprawdopodobniej było to samobójstwo - niedaleko było mu żeby skończyć pięćdziesiątkę.

Stworzył system ze swoimi własnymi wytycznymi który pisał około 10 lat - jeżeli spojrzymy na jego kod i to, ile zostało napisane w jakim czasie, nie jest zbytnio imponujące - ale miejmy świadomość, że nie był to projekt w żadnym stopniu komercyjny!

Od pewnego czasu miał coraz większe problemy ze sobą - rodzina wyrzuciła go z domu, chodził po ulicach, nie wiem czy miał dostęp do komputera i co go skłoniło do takiej decyzji. Wiadomo, iż był świadomy swojej choroby i ponadprzeciętnie inteligentny. Pracował też w kilku firmach informatycznych, ale z powodu choroby musiał przerwać zatrudnienie. Nie chciał się leczyć.

Goodbye, Terry. Będę miał cię zawsze w swojej pamięci. Jesteś dla mnie inspiracją.

https://github.com/minexew/TempleOS

 

Edytowane przez Reghum
Dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić kogoś z administracji o wywalenie tego tematu?

Nie jestem przyzwyczajony do pisania na forum i klikam ctrl+enter jakoś nawykowo, przez co automatycznie wysyłam post.

Może przyzwyczajenie ze starego silnika albo innego programu, nie mam pojęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tosia_j napisał:

nawet dwa razy napisales

Myślenie logiczno-informatyczne ciężkie, ale wytłumaczę ci jak to działa:
Zacząłem pisać post, przyzwyczajony do programowania w PyCharmie nacisnąłem CTRL+Enter, wysłał się, próbowałem zedytować żeby powstał normalny post, ale nie zdążyłem, bo na edycji jest limit czasowy, więc utworzyłem nowy wątek z takim kontentem jakim chciałbym.

Ka pi szi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamyślił się, tylko popełnił samobójstwo.

Jakie spowolnienie ruchowe? Właśnie w manii się robi dużo rzeczy "szybko" przez co trafiają się pomyłki i się mniej rzeczy zapamiętuje ponieważ odczucie czasu jest inne.

Ale zapomniałem że tutaj niektóre osoby nadal nie wiedzą jak działa psychologia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×