Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie


Gość ToddPL

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze miałem objawy nerwicy natręctw, ale zawsze sobie z tym radziłem, raz było lepiej, raz było gorzej.

Niedawno przez 10dni było wszystko ok, miałem dobre samopoczucie itp, ale to co zaczęło się ze mną dziać ostatnio, to piekło.

 

Pewnej nocy nie mogłem zasnąć i poszedłem późno spać, kiedy wstałem mój stan z dobrego samopoczucia zmienił się w zdenerwowanie i zły humor. Potem jeszcze odczuwałem bardzo silny lęk i szybko mi biło serce.

 

A od kilkunastu dni przeżywam prawdziwe piekło

Oto moje objawy:

* Uczucie jakbym się naćpał, po prostu dziwnie się zachowuje itp

* Zjarane oczy

* Taki brak kontaktu z rzeczywistością, kiedy ktoś coś do mnie mówi, to najchętniej bym to olał i skupiał się dalej na swoich dziwnych myślach

* Bardzo szybkie walenie serca, pomimo, że nie przeżywam żadnego lęku czy czegoś tego typu.

* To, co wcześniej mnie cieszyło, teraz jest mi obojętne

* Uczucie naćpania

* Pustka w głowie

* Dziwne myśli albo skupiam swoje myśli na rzeczach zupełnie niepotrzebnych

 

Nie mam żadnych kompleksów czy coś tego typu... Jedynym powodem dla którego miałbym popełnić samobójstwo, jest ten stan... 

Jak mam z niego wyjść? Chce znowu wychodzić na dwór, grać w piłkę, spotykać się ze znajomymi... Po prostu chce znowu żyć :( 

Na dodatek za miesiąc szkoła, a ja ide do liceum i MUSZE SIĘ UCZYĆ, a  w obecnym stanie to jest niemożliwe, a ja nie chce zawalać szkoły.

 

Proszę, pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×