Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie !


truskaweczka22b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Witam Was wszystkich kochani ! Już pisałam na tym forum w dziale depresja, i może już wiecie o mojej historii. A jak nie to możecie przeczytać. Jak możecie się zorientować mam depresję, i czasami nie wiem jak sobie z nią poradzić mam :( ALE mimo wszystko wiem co uszczęśliwia moje serce i mnie cieszy. I gdy jest mi bardzo źle, kiedy ból psychiczny przezwycięża, próbuje w swoich myślach pomóc sobie. Pewnie ciekawi jesteście w jaki sposób ? Otóż WSPOMNIENIA mi pomagają bardzo, te które przeżyłam piękne i niepowtarzalne. Przez pierwsze 15 lat, przeżyłam mnóstwo przepięknych, cudownych, niepowtarzalnych chwil !!!! No do 15 roku życia i niezmiernie się z tego powodu cieszę oraz w połowie moje serce jest uszczęśliwione. Najważniejsze w moim życiu stało się to że przeżyłam już te wszystkie piękne chwile do 15 roku życia, że wydarzyło już to wszystko się z bliskimi, zwierzaczkami <3,  że dane było mi to już przeżyć, ważne również jest to że w chwili obecnej, w tej chwili to wszystko pamiętam i będę pamiętała ile żyję, do końca życia i miała to wszystko w sercu i pamięci. To mnie bardzo pociesza gdy jest mi smutno, bo wiem że życie ma sens moim sensem stały się wspomnienia, bo wiem co jest dla mnie najważniejsze, najważniejszym stały się wspomnienia z pięknych i niepowtarzalnych chwil do 15 roku życia Bo wiem że warto żyć i można być w życiu szczęśliwym, Ja chodź teraz aż tak bardzo szczęśliwa nie jestem wiem że byłam przez 15 lat ! a to dla mnie dużo. I dla tej przeszłości również żyję, to mnie trzyma przy życiu i w chwili gdy wspominam czuje że się z tego cieszę i lżej jakoś na sercu. Ale depresja męczy mimo wszystko :(  Mam 26 lat, od 16 roku życia choruje. Wiecie co mnie jeszcze cieszy ? moje zwierzaczki dwa króliczki i piesek :) A moją pasją są właśnie króliki.....Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeszcze dodać że te piękne chwile przeżyłam z bliskimi moimi  i zwierzaczkami <3 które były do 15 roku życia :) Te czasy były najpiękniejszymi w moim życiu. Teraz oczywiście też mam zwierzaczki i z nimi fajne chwile mam tylko że w tych czasach dokucza mi depresja :( na płacz zbiera się mi itp. Eh ta depresja....bez niej byłby lepszy świat a tak ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×