Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oferuję psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne w Krakowie.

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem, w trakcie procesu certyfikacji (certyfikat jest najwyższym formalnym potwierdzeniem umiejętności psychoterapeuty). Pracuję pod stałą superwizją, aby moja praca była jak najbardziej efektywna i etyczna.

Pomagam m.in. w następujących problemach:

- Lęk, niepokój, depresja,

- Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,

- Zaburzenia emocjonalne,

- Zaburzenia osobowości,

- Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,

- Brak poczucia satysfakcji z życia,

- Problemy w relacjach interpersonalnych,

- Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów,

- Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi,

- Trudności występujące w okresie ciąży, połogu, macierzyństwa.

Nie oceniam, nie krytykuję, zachowuję dyskrecję. Z wnikliwością traktuję Twoje trudności.

 

Zapraszam do przytulnego gabinetu w centrum Krakowa, przy ul. Batorego 4/9 (przecznica od ul. Karmelickiej).

Oferuję również konsultacje psychologiczne refundowane przez NFZ w Poradni Zdrowia Psychicznego w Radziszowie, ul. Szkolna 15.

 

Aleksandra Krzywińska

www.terapia-krakow.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktos mi napisać czy gdzieś w pobliżu szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie jest jakis niedrogi hotel, miejsce gdzie można przenocować jedną noc. Wybieram się na konsultacje na oddział zaburzeń osobowości a nie znam Krakowa więc chciałabym przenocowac gdzieś niedaleko szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością?

Masz w rodzinie dziecko niepełnosprawne?

 

Jeśli tak, to w Krakowie istnieje Punkt doradczo-konsultacyjny, oferujący BEZPŁATNĄ pomoc specjalistów:

- psychologa,

- logopedy,

- psychoterapeuty,

- pedagoga

oraz porady z zakresu ulg i uprawnień dla osób niepełnosprawnych.

 

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Instytut Wiedzy Obywatelskiej we współpracy z Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko”.

Wszelkie informacje na temat projektu znajdują się na stronie:

http://www.iwo.org.pl

w zakładce „Działania”.

 

Kontakt:

 

e-mail: punktkr@swiatelkodladzieci.pl

 

tel.: 570 322 344

 

Zapraszamy!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomogę niestety, bo mój t już nie przyjmuje na NFZ a prywatnie drogo

 

może napisz tak najogólniej jakie masz problemy, zaburzenie

i jaka kwota jest dla Ciebie do przyjęcia

 

 

Depresja, nerwica lękowa, zaburzenia osobowości. Chciałabym znaleźć kogoś do 80 zł, chociaż to chyba niemożliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapia Kraków, Grzegórzecka 29 (tel kontaktowy 795449607- Dagmara Stępień lub mail dstepien.heim@gmail.com). Zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości. Nurt psychodynamiczny, szybkie terminy.

O, też bardzo polecam panią Stępień :) Nie chodziłam do niej długo, koło 4-5 miesięcy, bo przerwałam na rzecz Lenartowicza, ale bardzo dobrze ją wspominam i planuję do niej wrócić już na dłuższą terapię. Szczerze pisząc, była pierwszą terapeutką, której zaufałam i czułam się w pełni swobodnie, po kilku nieudanych próbach poszukiwania "tej odpowiedniej" osoby. Nie wiem jak obecnie z cenami, bo ja chodziłam w czasie, gdy pracowała jeszcze w Pro Bono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ill234, byłam 2 razy u dr Polewki. Bardzo sympatyczny, starszy pan, przeznacza dużo czasu na jednego pacjenta, słucha co do niego mówisz, rozważa różne opcje leczenia i co najważniejsze, daje do siebie nr tel. i wręcz każe dzwonić na początku codziennie i zdawać raport, jak się czujesz. Koszt wizyty - 150zł ( ale myślę, że adekwatny do ilości poświęconego czasu i możliwości kontaktu ). Ogólnie polecam, chociaż sama niewiele skorzystałam, ale to przez moje złe nastawienie do leków ( w sumie przerobiłam kilkunastu psychiatrów w życiu i ten był jednym z bardziej kompetentnych! ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha Dziekuje :)

 

Na dr. Polewke trafiłam ponad rok temu jak szukałam lekarza dla mojej znajomej (chad)

Doktor powiedział jej, ze 2-3 tygodnie i bedzie po wszystkim :smile:

Ona naprawde była wtedy w tragicznym stanie. Z jakiegoś powodu kontakt sie urwał, ale z tego co widze na fejsie, to ma sie dobrze :smile:

 

O Polewce jest dużo informacji, wiec pewnie pojde do niego. Szkoda tylko, ze to drugi koniec miasta :roll:

Dzwoniłam tam ostatnio zapytac o termin i asystentka powiedziała mi, ze jeżeli to coś pilnego to moge ustalic termin z doktorem.

 

Poza tym bardzo przekonujące opinie na znanylekarz :)

Nie wiesz czy za kolejne wizyty tez bierze 150?

 

Kogo w Krk moglabys jeszcze polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Polewce jest dużo informacji, wiec pewnie pojde do niego. Szkoda tylko, ze to drugi koniec miasta :roll:

Dzwoniłam tam ostatnio zapytac o termin i asystentka powiedziała mi, ze jeżeli to coś pilnego to moge ustalic termin z doktorem.

O... asystentka, przypomniałaś mi, że kontakt początkowo tylko przez nią, ale jak się już dostaniesz do doktora, to daje swoją komórkę ;)

On przyjmuje u siebie w mieszkaniu, nie wiem, czy wiesz, ale ma oddzielny pokój przeznaczony na gabinet, tylko czasami jego kotka tam zagląda i próbuje zwrócić na siebie uwagę :mrgreen: Ogólnie, atmosfera bardzo sympatyczna ;)

Co do lokalizacji, to ja na szczęście miałam względnie blisko... niecała godzina spacerkiem, co dla mnie ma duże znaczenie, bo miałabym problem z dojazdem do Huty czy na Kurdwanów :?

 

Poza tym bardzo przekonujące opinie na znanylekarz :)

Jak ja czytałam 2-3 lata temu, to były podzielone, ale jednak z przewagą tych pozytywnych ;)

 

Nie wiesz czy za kolejne wizyty tez bierze 150?

Kurczę, nie pamiętam :? możesz dopytac tę asystentkę, ale nie wiem, czy doktor nie ustala ceny w niektórych przypadkach indywidualnie.

 

Kogo w Krk moglabys jeszcze polecic?

Nie bardzo, bo nie jestem z Krakowa, chociaż od jakiegoś czasu tu mieszkam przez większą część roku ;) Tak na co dzień, to mam zaufanego lekarza w Kętach, ale to jakieś 80 km stąd 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Podgórzu, ale jak wiem, ze musze jechac przez centrum to mi sie słabo robi.

 

Juz nie biore esci, po takim ataku to chyba bede sie bała siegnac po jakikolwiek lek.

Tez mi sie wydaje, ze zaczełam od złej dawki, ale zle sie czułam i potrzebowałam jakiegokolwiek leku.

Teraz już na pewno pojde do sprawdzonego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Podgórzu, ale jak wiem, ze musze jechac przez centrum to mi sie słabo robi.

Znam to uczucie. Ale do dr Polewki możesz się umówić nawet na bardzo późną godz. więc przynajmniej ominiesz te najgorsze godziny szczytu ;) Możesz też pojechać z kimś, jeśli czujesz się wtedy bardziej pewnie.

 

Juz nie biore esci, po takim ataku to chyba bede sie bała siegnac po jakikolwiek lek.

Mam bardzo podobnie i też bardzo często odstawiałam jakiś lek po 1-2 tabletkach.

 

Najważniejsze to, żebyś teraz się nie poddała, bo sam alprazolam Cię nie wyleczy!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach leczenia z czystym sumieniem mogę polecić: dr Citkowska-Kisielewska, dr Siwek, dr Skalski, dr Grabski. Dwójka pierwszych leczyła mnie z dużymi sukcesami a kolejni są sprawdzeni przez znajomych. Jeśli chodzi o terapeutów najbardziej pomógł mi dr Mączka i mgr Legierski,niestety przyjmują tylko prywatnie ale warto. Ogólnie dobrzy specjaliści przyjmują w Centrum Dobrej Terapii na Miłkowskiego,ceny standardowe jak na Krk 120-150zł za wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś rok temu skończyłem terapię u pana Pawła Zaporowskiego. Bardzo polecam. Terapia skuteczna, terapeuta bardzo sympatyczny. Przyjmuje w Krakowskiej Terapii - Specjalistycznych Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju. Poleciłem to miejsce mojej koleżance, trafiła do innego terapeuty, ale też była bardzo zadowolona.

Ale pamiętajcie - nie liczcie że terapeuta będzie pracował za was. Ma tylko wskazać nam drogę. Beż naszego wysiłku i motywacji do zmiany nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×