Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coaxil a nadwrazliwosc na serotonine


Miśka1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam pytanie. Psychiatra przepisal mi Paroxinor 20 mg. Wczoraj pierwszy raz zwzielam 1/4 tabletki i zaczela sie katastrofa. Po godzine z minuty na minute coraz gorzej - wrocilo wszystko co zle. Straszny niepokoj w klatce ktory nasilal sie w ruchu, rece pocace sie niemilosierne w dodatku zimne tak jak stopy , zawroty glowy plus odrealnienie , mdlosci , drzenie miesni , brak sily. W nocy nie moglam zasnac a jak zasnelam to co troche sie budzilam. Dzisiaj wcale nie lepiej . To samo plus straszny dół, placzliwosc ,spinanie brzucha i zaciskanie zebow . Poszlam do psychiatry i przepisal mi hydroxyzinum ktore wezme na noc . Mowila ze to nadwrazliwosc na serotonine bo wczesniej przez jakies 4 miesiace bralam pramolan i na poczatku spoko chociaz nie czulam polepszenia a po dluzszym czasie strasznie krecilo mi sie w glowie odrealnienie coraz gorsze i te wszystkie inne zle objawy. Najgorsze jest to ze zaczelam sie dobrze czuc zanim wczoraj wzielam ten Paroxinor. Chcialo mi sie cos robic gadac stresu prawie zero i natarczywych mysli . Tylko delikatne odrealnienie ktore nawet odpuszczalo momentami. Nawet mialam plany na nastepne dni . A po tej tabletce wszystko pryslo jak banka mydlana ;( czy to minie jak przestanie dzialac ? Chociaz psychiatra mowi ze juz przestala tylko organizm sobie przypomnial o zlych stanach. Jak sobie z tym radzic ? Jutro mam isc na urodziny do kolezanki a w sobote do pracy gdzie jest nowa kierowniczka i chcialam sie pokazac z jak najlepszej strony...poradzicie cos ? A teraz to najwazniejsze pytanie. Dostalam recepte na Coaxil . Podobno to jest lzejszy lek. Mieliscie z nim doczynienia ? Narazie musze sie pozbierac po Paroxinorze i decyzja nalezy do mnie czy kupic czy nie . No bo tak jak mowie bylo troche lepiej i chodze na terapie co tydzien. Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj paroxetyna to najsilniejszy antydep z tej grupy na poczatku bym proponowal za czac od 10 mg bo po 20 mg sa za mocne efekty uboczne też tak mialem ale wytrzymalem i po miesiacu dopiero poczulem pierwsze efekty i robilo sie coraz lepiej . jak sie poprawi całkiem dobrze to dajesz wtedy 20 i znowu musisz przeczekac az efekty uboczne przejda i zacznie dzialac. jak masz zaburzenia lekowe w diagnozie to popros lekarza o jakies benzodiazepiny na razie a na dluzej to polecam pregabaline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×