Skocz do zawartości
Nerwica.com

Choroba dwubiegunowa


filizanka12

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jestem tu nowa. Mam podejrzenie choroby dwubiegunowej. Czy ktoś z forum chciałby podzielić się ze mną przemyśleniami odnośnie tej choroby? Zależy mi na rozmowie z kimś kto ma zdiagnozowaną dwubiegunówkę. Bardzo się boje tej choroby.

 

P.S. Jest tu gdzieś wątek o dwubiegunówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć filizanka12! :)

 

jasne, że są na tym forum wątki nt choroby afektywnej dwubiegunowej szukaj pod skrótem "chad" :)

Jeżeli chodzi o to czy jest tu ktoś z dwubiegunówką to witam :) Tzn tak mi mówią, ale mam też nerwicę natręctw.

Powiedz coś więcej o sobie. Kto stwierdził u Ciebie chad? Czy zamierzasz coś dalej z tym robić?

Nie ma co się bać dwubiegunówki - jak będziesz słuchała zaleceń lekarza to będzie dobrze - zobaczysz ;)

Ja się bałam na początku, ale to wynikało z mojej nieznajomości tematu. Zrobiłaś najważniejszy krok - uświadomiłaś sobie, że potrzebujesz pomocy.

3maj się i się nie bój, bo nie ma czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć filizanka12! :)

 

jasne, że są na tym forum wątki nt choroby afektywnej dwubiegunowej szukaj pod skrótem "chad" :)

Jeżeli chodzi o to czy jest tu ktoś z dwubiegunówką to witam :) Tzn tak mi mówią, ale mam też nerwicę natręctw.

Powiedz coś więcej o sobie. Kto stwierdził u Ciebie chad? Czy zamierzasz coś dalej z tym robić?

Nie ma co się bać dwubiegunówki - jak będziesz słuchała zaleceń lekarza to będzie dobrze - zobaczysz ;)

Ja się bałam na początku, ale to wynikało z mojej nieznajomości tematu. Zrobiłaś najważniejszy krok - uświadomiłaś sobie, że potrzebujesz pomocy.

3maj się i się nie bój, bo nie ma czego :)

 

@pandzia dzięki za odzew!

Ja też bardzo się boje tej choroby. Podejrzewam ja sama. Przez ostatni rok miałam depresję, wkońcu poszłam po antydepresanty. I od razu odbiła w druga stronę. Antydepresanty odstawiłam bo nasilały objawy ale od tamtej pory jestem tak intensywnie pobudza ze nie daje mi usiedzieć w miejscu, odczuwam przymusu ciągłego chodzenia. Nie czuję potrzeby snu ani jedzenia. I mam baaaardzo silne stany lękowe. Właściwie do wizyty u psychiatry ratują mnie tylko benzodiazepiny.

 

Czy Ty w manii tez odczuwał takie pobudzenie psychoruchowe lub leki?

 

A jak w ogóle z leczeniem? Pomaga Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×