Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brexit- Co o nim sadzicie?"


neon

Rekomendowane odpowiedzi

nie, poprostu wiem gdzie leży prawda, a ty możesz szukać narracji w słownikach.

Prawda jest jak dupa - każdy ma własną.

Tak ogólnie: kiedy homo sapiens sapiens nauczy się pokory?

Gdzie tu "sapiens"? Homo niewiadomo... :mrgreen:

 

cebulak to niewychowany wsiun i prostak czyli wg michnikowszczyzny każdy wyborca PiS, przeciwnik fali uchodźczej i uznający że w Polsce demokracja jeszcze istnieje. To ja jestem cebulakiem mimo ze nawet na PiS nie głosowałem.

...Ale tak myśli wiele osób łącznie z NNV4 a przynajmniej tak wnioskuje po tym co piszę.

Cebulak to taki typ, który myśli, ze wie kto co myśli, choć sam nie myśli, jeno powtarza, co mu propaganda podsunie, pozostając głuchym na jakąkolwiek argumentację. Jedynym argumentem cebulaka jest uniwersalne słówko "lewak", choć sam ma komunistyczne wręcz przekonania do programów rozdawnictwa publicznych pieniędzy.

Cebulak nie rozumie skomplikowania rzeczy skomplikowanych. Rozumienie zastępuje teoriami spisków brzozowych. Stosuje niedopuszczalne uproszczenia i nadinterpretacje. Jednostkowe informacje przyjmuje jako obraz rzeczywistości bez weryfikacji. Niemca (czy ciapatego) widział tylko w TV.

Cebulak ma pełne pory przed tym, czego nie zna. Jego lęki czynią go podatnego na manipulacje. Wyolbrzymia jedne problemy, nie dostrzegając implikacji, jakie zwykle niosą ze sobą trudne decyzje. Nie wie, czym jest kompromis, rozwaga i równowaga.

Jest chamem obrażającym każdego, który się z nim nie zgadza.

 

Przykład cebulactwa:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20328288,skad-ja-mam-wiedziec-ze-to-nie-jest-jakis-ku-najazd-na.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, poprostu wiem gdzie leży prawda, a ty możesz szukać narracji w słownikach.

Prawda jest jak dupa - każdy ma własną.

Tak ogólnie: kiedy homo sapiens sapiens nauczy się pokory?

 

 

prawda jest tylko jedna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest tylko jedna 8)

Być może, ale na tym forum widać prawie same nieprawdy, półprawdy i guwnoprawdy...

 

[videoyoutube=jmMm2GEFx2w][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cameron zrobił Brexit i bimbnał na to, zostawił rozpierduche w rekach nowego premiera... :mrgreen:

Cameron nie jest bez winy, bo chciał sporo ugrać na referendum. Ale w sumie to trochę mu się nie dziwię. Gdyby na mnie naciskali "koledzy" z partii na referendum, którego bym nie chciała i wygrałaby ich opcja, też nie chciałoby mi się za nich robić brudnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzkich prawd są tysiące, egzystencjonalna jest tylko jedna, ukryta głęboko pod robakami, szczynami, kupami. także miłego brodzenia!

 

Michellea, E tam brudnej roboty, poprostu on był twarzą towaru, który został odrzucony przez społeczeństwo, a społeczeństwo nie lubi przegranych słabych, głupich, brzydkich i pierdolnietych psycholi jak na tym forum, więc partia takiego kolesia wypierdala ze steru. jakby tego nie zrobiła i przegrany człowiek dalej by promował ich produkt, duża częśc społeczeństwa pokazałaby im faksa, a nawet pupe, ala skiba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje niedopuszczalne uproszczenia i nadinterpretacje. Jednostkowe informacje przyjmuje jako obraz rzeczywistości bez weryfikacji. Niemca (czy ciapatego) widział tylko w TV.
Akurat największą niechęć do czarnych, muzułmanów i ogólnie obcych przejawiają Polacy za granicą lub pracujący niegdyś za granicą. Najbardziej rasistowskich Polaków poznałem w UK i NL nawet mnie ich rasizm drażnił choć nie jestem na to wyczulony.

Nieprzypadkowo Algierkę w Łodzi za to że nosiła muzułmańskie odzienie pobił Polak który wcześniej wiele lat spędził w UK. Zresztą w dzisiejszym pokoleniu 20, 30 latków prawie każdy był za granicą, czy to na wczasach czy częściej za pracą i argument że nie lubią bo nie znają mija się zwykle z prawdą a to pokolenie jest bardziej krytycznie nastawione do imigrantów niż ludzie po 60-ce którzy zwykle na zachodzie nie byli.

 

Jest chamem obrażającym każdego, który się z nim nie zgadza.
Czyli Ty też jesteś cebulakiem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×