Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia szkolna


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Moim kochani ludzie!. Nie wchodzimy na stronke w weekend!. Odpoczywamy od całej sytuacji nie myślimy o tym. W poniedziałek po szkole każdy powie co było, jak sie czuje itp. Porozmawiamy, obgadamy sytuacje i bedzie lepiej.

Dlatego powtarzam, nie wchodzimy na tą stronke do poniedziałku!.

Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porter, w takim razie masz tak samo jak ja, do mnie też podchodzą i zagadują, odwalam jakis dialog i ich słownie zbywam. Z większością po prostu nie mam ochoty rozmawiać bo to dzieciaki które nigdy nie zaznały prawdziwego psychicznego bólu i wku*rwia mnie że są takie radosne O_O.

A co najlepsze, patrzą sie na mnie dziwnie bo rzadko do szkoły chodze a jak juz chodze to siedze tam cicho jak bym była jakimś odrzutkiem, a poza szkołą jestem organizatorem i bywalcem na okolicznych imprezach...

 

CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE BOJE SIE SZKOŁY I MAM JUZ TEGO DOSYĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wam powiedzieć ze sie bardzo boje jutra... Teraz już lekko dygam. Boże przechodzi mnie myśl żeby nie iść, ale jak nie pójde to zawale sobie życie. Znowu mam powtarzać rok? :/. IDE JUTRO KURWA! IDE!. MYŚLE POZYTYWNIE. Jutro wam powiem co z tego wyszło.

 

pa

 

PS: MIELIŚCIE NIE WCHODZIĆ :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem sobie rady, wsiadłem w autobus i na drugim przystanku wysiadłem.... Kurwa! czemu mnie to spotkało eh, Jutro i do końca roku bede chodził!. Nie chce powtarzać roku! bede chodził do szkoły!. Szczerze, to sam nie wierze że to pisze.

ATakaJedna właśnie jak poszło

 

Angelika a jak z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nade mną krąży zła chmura w postaci zapłaty... Jak sie nie chodzi do szkoły, to trzeba zapłacić kare w wysokosci 5 tys. Już raz dyrektorka chciała papiery mi oddać ze szkoły (wyrzucić mnie). Eh nie wiem co mam dalej robić. Pomóżcie, poradzcie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale płaci sie jeżeli sie nie ma 18 lat skonczonych nie? tzn rodzice płacą

a jak masz 18 to cie mogą tylko wyrzucic przeciez... nie masz obowiązku nauki...

18 skończone ? :P

 

Mam taki plan, wmawiam sobie że ten strach przed szkołą i skrajna depresja to tylko jakiś chujowy okres w moim życiu... i staram sie myślec pozytywnie, włączam sobie natural dread killaz na fula i tańcze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gimnazjalne :mrgreen:

 

 

Mój rocznik jestes :)

 

A liceum dla dorosłych odpada? Moja znajoma do takiego liceum chodzi bo coś tam z kręgosłupem ma, chodzi sie sobota i niedziela co dwa tygodnie. Wiadomo że poziom nie ten sam co w normalnym LO ale przecież możesz sie uczyć sam w tygodniu no nie :)

 

ehh ide spać bo tylko to mi zostało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobie szkolną i społeczną raczej mam tylko w szkole, tak to nie ma problemu, ale szczerze mówiąc nikt mnie nie rozumie, bezsilny jestem. Mówią mi że musze to sam w sobie pokonać, ale ja już nie umiem. Emocje wzieły góre i nie panuje już nad sobą. Nie wiem co robić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałam dobry humor,już było w miarę dobrze.Przynajmniej przez chwilę. Wystarczyło,że przyszedł mój brat cioteczny i rozwalił to jak domek z kart. Tak BUM BUM BUM i koniec.Znów smutek,zły humor,zadręczanie się...

Może zacznę od początku.

Organizujemy Mikołajki w szkole w poniedziałek. Wylosowałam chłopaka,nawet nie źle trafiłam. Da się z nim czasem pogadać. Mnie wylosował jeden z moich najgorzych oprawców! Mój brat przyszedł i zeszliśmy na temat Mikołajek. Tak się trafiło,że chodzi on do klasy z siostrą tego chłopaka,którego ja wylosowałam.Powiedział,że ona mu mówiła,że ten kupił mi ładne kolczyki,ale mówił,że ja wcale na nie nie zasługuję dodając jeszcze kilka wulgaryzmów i obraźliwych mnie tekstów. W tej chwili mam ochotę się rozpłakać :cry: Czym ja sobie zasłużyłam na taki los? Nawet nie ma mnie w tej chwili kto pocieszyć :cry: Mam nadzieję,że mama w poniedziałek załatwi ind.naucz. i już po świętach się zacznie :(

W takich chwilach jak ta pamiętaj, że istniał prawdziwy Bohater, który oddał za Ciebie swoje życie:

[videoyoutube=KElyLrrTLB0][/videoyoutube]

 

salutehj9.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oni sobie wyobrażają tą pracę jak masz problemy z chodzeniem do szkoły? Jeśli chodzi o pracę, to często wystarczy wzięcie zwolnienia lekarskiego by wywalili.

Mnie zaś rozwala takie podejście roszczeniowe.......Ty nie musisz iść do pracy bo masz fobię społeczną ale rodzice mają obowiązek płacić ci za zaoczną szkolę? Zabawne...

Co z nauczaniem indywidualnym - jeśli ktoś jest na tyle chory to dostanie takowe.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczania nie dostane. Miałem w gimnazjum, dwa lata. Psychiatra wystawił. Ale Ci w poradni psychologicznej gdzie sie składa papiery robili problemy ze mam chodzic przynajmniej na jedna lekcje. Teraz na 100% mi nie dadzą.

Na wtorek jestem umówiony do psychiatry na 9:00. Z myślą że pojade do niego czuje sie nawet dobrze. Jutro mam Godzine wychowawczą to pogadam z wychowawcą o zaliczeniach itp, czy jest możliwosc zebym coś zrobił

 

ATakaJedna Zapomniałaś o nas?. Jak wynik rozmowy mamy z dyrektorką?

 

Angelika, Angelika chyba w szkole siedzi heh, :brawo: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, siedziałam w szkole. W sumie to nie było źle, coś tam zaliczyłam i wyjaśniłam sprawe z nieklasyfikowaniem.

No ale biorąc pod uwage fakt że w nocy nie spałam tylko tak jakby "czuwałam", a przed samym wyjściem wymiotowałam...

 

I wszystko by było spoko gdyby "znajomi" z klasy nie wpierdalali się w sprawe mojego nieklasyfikowania, tzn wyglądało to tak, rozmawiam z nauczycielem i on sie mnie pyta o te moje nieklasyfikowania tak z ciekawości i grupka ludzi z klasy nie dała mi dojść do słowa, nie dali mi nauczycielowi wytłumaczyć tylko darli morde i tak jakby mówili za mnie co mi jest, z czego mam jedynki, z czego mnie nie klasyfikują i tak dalej... Miałam ochote ich porozpierdalać tam ! do tej pory mnie nosi

 

 

sorry za słownictwo ale inaczej tego opisać nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×