Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

hugim21

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. hugim21

  Witajcie :)?

  Z dnia na dzień będzie coraz lepiej gdy przestaniesz kochać się ze swoją ręką.
 2. Nie dziękuje [Dodane po edycji:] Moderatorkę proszę o usunięcie tego tematu, złodziejstwo w biały dzień!
 3. To moja opinia, o co moderatorce chodzi?
 4. W szpitalu idzie się zanudzić.Nie dość że to nic nie pomaga to traci się czas na oglądanie nafaszerowanych ludzi prochami. Wyglądają jak zombie , a to wszystko po to żeby nie zajmowali się swoimi genitaliami.
 5. hugim21

  Wizyta u "dobrego lekarza"!

  Lekarze to idioci.Wiadomo to od dawna, to co się dziwicie?
 6. Ja to miałem, pustkę w głowie i brak myślenia.Myślenia uczy ojciec a mi go w pewnym czasie brakowało.Pustkę w głowie miałem bo mózg mi zle pracował.Można to wszelako nazywać, wiem o co Ci chodzi.Ponurość,ciemność,pustka itd.Na to jest lekarstwo ale nie mogę pisać szczegółowo bo za prawdę na tym forum dostaje ostrzeżenia.Widać komuś zależy aby prawda nie wyszła na jaw.
 7. hugim21

  Na co masz ochotę?

  Na wątróbkę owijana w sałacie.
 8. Ten post dotyczy chłopaka okaleczonego przez matkę.Więc nie rozumiem oskarżenia że pisze nie na temat.Ale dobra postaram się pisać bardziej po ludzku.
 9. Rozumiem , cierpi ten kto robił to kiedyś i robi to dalej.Tu jest takich wiele.
 10. Ale ja nie wprowadzam ludzi w błąd.Opisuje rzeczywistość.Najgorszy możliwy sposób znęcania się nad dzieckiem przez matkę to skłonić je do masturbacji.To jest bolesne i długotrwałe dla dziecka przeżycie.I za to mam dostać ostrzeżenie?
 11. Obchodzi mnie, ale o co Pani moderator teraz chodzi?
 12. Rozumiem Twój problem, od jakiegoś czasu przyglądam się rodzinom i widzę co Matka potrafi robić zwłaszcza pod nie obecność Ojca.Możesz jej powiedzieć żeby się na tobie nie wyżywała za ojca, prosto w oczy.Tez miałem takie objawy jak Ty:) One znikną za jakiś czas, ale musisz przestać katować mózg. [Dodane po edycji:] Bo zaburzenia lękowe są na bank z chronicznego katowania mózgu. [Dodane po edycji:] To robota Twojej Mamy.Jesteś zaszczuty.
 13. A ja jedna nogą jestem w waszym "świecie" a drugą wśród zdrowych.Jak trzeba to jestem w chorym świecie a jak nie trzeba to żyję sobie powolutku wśród zdrowych.Tak sobie wędruje:)
 14. Po prostu nie pomógł bo nie miał prawa mi pomóc.Może pomóc innym bo zmniejsza libido.Ale odradzam bo to syf chemiczny.Ryje mózg , czasem wątrobę i nerki.Jak lekarze chcą niech się sami trują a nie pacjentów. [Dodane po edycji:] Nie tyle ciężko odstawić co ciężkie objawy po odstawieniu.Zależy od mózgu danego osobnika.Objawy tym cięższe im dłużej lek zażywany i człowiek dalej chodzi strzepany;)Pół biedy jak po zmniejszeniu libido przestaniesz katować mózg.
 15. Jestem przystojnym brunetem.Mam 22 lata.Nie mam żadnych dolegliwości.
×