Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rocznica samobójstwa


kartia

Rekomendowane odpowiedzi

tekla i czemu nam o tym mowisz ?? chcesz wspolczucia????????????? otoz wspolczujemy ci i uwierz mi ze mna tez nie jest za dobrze ale jakos trzeba zyc -''JAKOS'' czyli z dnia na dzien i z godziny na godzine .. trzeba walczyc , nie jestes slaba wiec walcz , depresja jest uleczalna - jesli sie ja leczy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez obchodzilam rocznice swojego samobojstwa, jako ze bylo to w listopadzie, zawsze w nocy szlam zapalic znicz na czyims grobie...niestety odkad depresja walnela mnie na dobre takich rocznic bede miala jeszcze trzy (w sumie 4 w roku)...piekna kolekcja dat, ale chyba juz nie zamierzam tego swietowac.

tekla - ja tez tak mowilam... w sumie dalej mowie. juz nie wypiram ze swojej glowy mysli samobojczych, nie mam juz sily znimi walczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim.

Parę dni temu minęły dwa miesiące odkąd chciałam się zabić..

zresztą przezywam to co tydzień :(

przypominam sobie wszystko od nowa. Ten ból, tą beznadziejność.. to uczucie, że nie wytrzymam ani minuty dłużej :( A potem jak lezałam na szpitalnym łóżku po płukaniu żołądka z piszczącym nad uchem monitorem i myślą jak bardzo się nienawidzę.. nienawidzę siebie za to co zrobiłam, za to że zrobiłam to moim bliskim, a równocześnie boje sie, że znowu to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×