Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o pomoc


figura581

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym waszej porady bo nie wiem co mi jest. Dzis w nocy mialam co chwile koszmary , tzn snilo mi sie cos a ja Nie wiedziałam czy to sen czy nie. Pozniej wpadlam w panikę, zaczelam plakac. Czulam ucisk w glowie i czulam sie jak by kolo mojego prawego ucha byla jakas maszyna. Uslyszalam sowe a dworze i zaczelam plakac ze ktos umrze ze to będę ja. Balam sie wstać z lozka, niewiem dokladnie czego sie tak balam ale nie moglam sie wcale uspokoić. Mialam po karetkę dzwonic ale balam sie ze w psychiatryku wyląduje . Pierwszy raz mialam cos takiego . Co to moze byc? Dodam ze od jakiegoś czasu cos sie ze mna dzieje, chodze przemęczona, nie umiem sie wyspać choćbym nie wiem ile spala, czuje sie ze wszystkim sama , nie jestem zadowolona z mojego życia choć mam 2 wspanialych dzieci. Czasami jestem wobec nich obojętna co mnie przeraża. nie mam sil na zajmowanie sie nimi. Co wiecej mam partnera i mam wrażenie ze nie jest fair wobec mnie. Mama , tata wszyscy zawsze byli dla mnie mili a tak naprawde okazali sie nie warci nic. Nienawidzą mnie za nic praktycznie. Wszystko mi sie psuje , życie rodzinne , miłosne, zawaliłam szkole, czuje ze zmarnowałam życie , albo ze wcale nie powinno mnie byc. Chcialabym ulżyć moim bliskim bo mam takie straszne wachania nastroju . Raz sie uśmiecham a zraz robie awanturę o byle co . Ogólnie wszystko mnie wkurza. Strasznie jestem nerwowa , czasami nawet potrafie uderzyć jak mnie wyprowadza z równowagi . I zawsze mysle o samobójstwie. Czy siedze w łazience czy jade autobusem. Caly czas. Aby to ze mam dwójkę dzieci mnie powstrzymuje. Co mam robic? Chcialabym byc normalna jak kiedys i leczyc sie ale nie wiem co mi jest . Ten dzisiejszy nocny napad. Koszmary bol Glowy, obniżona temperatura ciała, strach nie wiem przed czym. Co mi jest ? Mialam ochote z tego strachu pojsc i sie powiesić. Czuje ze zwariowałam. Boje sie dzisiejszej nocy. Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Przez Internet nie da się postawić diagnozy. To, czego Pani doświadczyła w nocy, może świadczyć np. o paraliżu przysennym. W świetle jednak innych objawów można też brać pod uwagę depresję, nerwicę albo zaburzenia mieszane. Powinna się Pani umówić na wizytę do lekarza, by sprawdzić konkretnie, co Pani dolega. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wygląda mi to na typową depresję. Nie zamartwiaj się żadnymi myślami o rozwodzie - być może to tylko Twoja subiektywna, chwilowa opinia pojawiająca się pod wpływem depresji. To nie czas, żeby takie rzeczy ustalać. Jeśli masz wokół siebie bliską osobę, której ufasz, postaraj się jej o problemie powiedzieć, przedstawić Twój stan - nie powinnaś się z tym kryć, skoro przeszło to do takich rozmiarów. Do tego obowiązkowo wizyta u dobrego psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×