Skocz do zawartości
Nerwica.com

tęsknota


Śnieżka92

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem studentką, Od par lat mieszkam na stancji. Dostałam propozycje od przyjaciółki wyjazdu na 6 tygodni do pracy za granicę. Strasznie boję się tęsknoty za chłopakiem. Aż wydaje mi się to jakieś chore. Miałam trudne dzieciństwo, ojciec alkoholik. Pamiętam, że często idąc do szkoły płakałam, że muszę zostawić mamę samą. Nawet miałam taki czas, że płakałam z 3 tygodnie prawie na okrągło. Rodzice zawieźli mnie wtedy do psychologa, ale powiedział, że wszystko jest w porządku. Przeszło mi. W podstawówce byłam też na 2 tygodniowych koloniach, też codziennie beczałam. Dwa lata temu miałam zastąpić koleżankę w pracy nad morzem. Ale jak tam zajechałam tak strasznie zaczęłam tęsknić, że nawet jak chłopak pisał do mnie sms-a to łzy same mi leciały. Nie dałam rady z nim rozmawiać przez telefon. Postanowiłam wrócić. I teraz ta propozycja. Z jednej strony bym chciała zarobić, a z drugiej jak nawet teraz o tym myślę to robi mi się niedobrze i chce mi się płakać. Tyle ludzi wyjeżdża i sobie radzą. Jestem jakaś inna? Nie wiem czego się boję, ale to straszne uczucie mnie paraliżuje. Wszyscy mówią żebym jechała, ale nie rozumieją, że ja tam nie będę dała rady jeść, dzwonić... Co mi radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieżka92, nie możesz przecież przywiązać do siebie swojego chłopaka i wszystkich swoich decyzji życiowych uzależniać od jego obecności czy nieobecności przy Tobie. Tak się nie da żyć po prostu. Wcześniej czy później Twój chłopak może być zmęczony takim związkiem i dziewczyną bluszczem, która domaga się jego wiecznej bliskości, obecności. Uważam, że powinnaś rozważyć konsultację u psychologa. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieżko! Do odważnych świat należy. Nie bój się wyjazdu, daj sobie szansę. Chłopak na pewno będzie Cię wspierał i będzie trzymał kciuki jeśli chociaż przez te 6 tygodni będziesz dzielna. Jesteś dorosła i nie możesz cały czas być tak zależna od bliskich Ci osób. Bądź samodzielna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×