Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakim miejscu pragniemy sie znalezc od dzis za 5 lat?


Mada

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Magda.jak kazdy ja tez mam cel w zyciu.Na dobry poczatek chcialabym czuc w koncu psychiczny komfort :)zyc bez lekow i bolu,oczywiscie staram sie walczyc z tym zeby cos osiagnac.W zyciu staram sie pomimo nerwicy byc osoba zaradna,w przyszlosci wiec chcialabym miec swoj domek.Kupilam juz dzialke tylko ze nie moge sie przelamac z budowa.niewiem czego sie boje moze tego ze sobie nie poradze ale wazne jest to ze staram sie darzyc do wyzaczonego celu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac moglabym byc nawet w chacie starego playboya Hefnera i byc jego kroliczkiem, zebym tylko miala za co zyc i szczerze mowiac wolalabym byc taka glupiutka blondyneczka i nie miec za wiele uczuc. byloby sympatycznie znalesc sie na okladce magazynu, ale coz to tylko marzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 lat chciałbym z osobą, która niegdyś głupio przegrałem znów spędzać miło czas i snuć niteczki metafizyczne... Za 5 lat chciałbym móc spojrzeć sobie w lustro bez wstrętu i powiedzieć "jesteś gotów, choć szmat drogi do przebycia, nie zawiedziesz, nie upadniesz". Za 5 lat chciałbym nosić głowę sztywno i pewnie i nie prosić w duchu o mniejszy wiatr. Za 5 lat chciałbym odzyskać siebie, swoje życie, swój czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×