Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem z Wrocławia,ale polecam ,jeśli ktoś lubi muzykę etno,elektronikę i orient,zapraszam serdecznie:))))) i taki krótki opis przedstawiam:

 

MANASUNA (Monsun) - to muzyczne spotkanie dźwiękowych światów: współczesnej muzyki etnicznej, klasycznej oraz elektronicznej.

 

Niecodzienna wrażliwość muzyków i otwartość na poszukiwanie nowych horyzontów muzycznych doprowadziły do stworzenia zespołu o szerokim spectrum brzmień i możliwości interpretacji. Wykorzystywane przez Manasuna instrumenty, m.in .: indyjski sitar i taus, perski santur i tar, turecki saz, armeński kanun, australijskie didgeridoo, wiolonczela, skrzypce, bębny i flety z różnych stron świata oraz nowoczesna elektronika, nadają kompozycjom unikalnego brzmienia i klimatu z bajecznego, nieodkrytego świata, tworząc hipnotyzującą tęczę dźwięków.http://www.facebook.com/events/179971028793700/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Jestem z Wrocławia. Jeśli mogę wtrącić swoje zdanie (korzystam z takiego prawa :D), to proponuję miejsce spotkania, gdzie można porozmawiać w miłej atmosferze a i usiąść przy jednym stoliku. Jak do tej pory mogę zaproponować (Rynek i okolice):

 

Pub - 13 igieł, Kocia Kołyska (podziemia Dworu Polskiego), Coolturka, Czeski Film

 

Lub jeśli ktoś nie lubi tego klimatu

 

Kawiarnie (ale to już we wcześniejszych godzinach) - Czekoladziarnia, Empik Cafe, któraś z Coffee Heaven

 

Oczywiście nie naciskam. Wiadomo, że jeśli komuś nie odpowiada zawsze można zmienić miejsce/czas etc.

 

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×