Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

niestety przez moje dolegliwości, które coraz bardziej się pogłębiają, nie jestem w stanie iść z Wami na normalne spotkanie. jedyna okazja, którą widzę, to jakaś impreza, gdzie będę mógł wypić pare piwek, wtedy będę czuł się w miarę luźno, chociaż to już nie jest to co kiedyś. to nie jest tak, że Was ignoruje, olewam etc. z ta nerwica nie daje się żyć tak jakbym chciał, powinniście mnie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam przebywałem w tym szpitalu :smile: w końcu mieszkam w Złotoryi. Ale planuje we Wrześniu przeprowadzkę do Wrocławia... I tym o tym sposobem poszukuje dobrego psychiatry z Wrocławia który przyjmuję na NFZ :?: Czy ktoś coś wie na temat ;) Jeśli tak to z góry dziękuje za pomoc :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy wśród Was są chętni, którzy chcieliby wziąć udział w takiej terapii? Jest ona płatna, ale widać brakuje chętnych żeby wystartowała. Ja chciałbym wziąć udział tylko brakuje ludzi. Chodziłem tam kiedyś i warto. Dajcie sobie i innym pomoc.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wrocławianie! Dość biadolenia o terapiach, ośrodkach, psychiatrach i psychologach. To ma nas zbliżyć do siebie? Czy nikt z Was naprawdę nie ma ochoty spotkać się i porozmawiać twarzą w twarz? Nie potrzeba Wam prawdziwego uśmiechu i otuchy?

 

Chętnie się z kimś spotkam, pospaceruję, pójdę do muzeum, itp. Nie stanowi to dla mnie problemu, a dość już mam tych samotnych dni spędzanych w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Z racji trybu studiów we Wrocławiu przebywam pod koniec tygodnia, wtedy też jestem dostępny w mieście. Jeśli ktoś chciałby miło spędzić dzień w moim towarzystwie (pójść na spacer, odwiedzić galerię, muzeum, bądź wypić lampkę dobrego wina), to zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem tu nowa, aczkolwiek nerwicę mam od ponad 2 lat. Pytaliście o dobrego psychiatrę - polecam dr Duszyńską. Leczy na NFZ W Centrum Ikar na Bulwarze Ikara. Co do rejestracji to odbywa się ona w pierwszy poniedziałek miesiąca. Na NFZ na wolny termin przeważnie czeka się ok. kilku miesięcy (ja czekałam 6), ale przyjmuje tutaj (i nie tylko) prywatnie chyba za 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×