Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

zetisdead, gdyby się spotykali, to przynajmniej byłoby cokolwiek napisane w tym wątku,

ale jak widać z wielu poprzednich postów, nikomu jeszcze ta sztuka się nie udała ... :why:

 

A może zasponsorować jakąś nagrodę dla tych chętnych i odważnych (ale i konsekwentnych) ? :bezradny:

 

jak widać z tego wątku, regularnie co kilka tygodni ktoś nowy chce się spotkać,

pojawiają się nawet "organizatorzy" (mariannka27)

 

kurcze, a może ja nie rozumiem tego dowcipu,

że cała zabawa polega właśnie na tym, żeby co jakiś czas zaproponować spotkanie... ;)

.... :smile:

........ :D

............ :mrgreen:

 

hm, wydaje mi się, że cały ten wątek to byłby ciekawy temat dla jakiegoś socjologa :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Wrocławia. Rozmowa z kimś byłaby mile widziana, ale chciałbym się spotkać z jedną osobą. W grupie jest mi jakoś ciężej, bo wiem, że wszyscy na mnie patrzą, obserwują. Na początek chciałbym porozmawiać na gg, mailu, sms a później ewentualnie umówić się na jakieś spotkanie. Czekam na wiadomości w temacie lub na PW, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Jutro, 10'ty Niedziela, strefa kibica 18.00 Hiszpania - Włochy

 

Wstępnie o 17.00 na Dworcu głównym PKP (bo ładny jest)

 

Plan:

 

Piwerko przed wejściem do strefy kibica, kolejne po 45 minucie i po meczu na pizze lub kolejne piwko jak kto woli.

 

Mój nr. tel. 698804273

 

Będę na dworcu czekał czy ktoś się zgłosi czy nie do 17.15. Ubrany w czarna koszule Motorhead i czarne spodnie heh

 

Jeżeli ktoś się zgłosi to wyśle na mail'a moje zdjęcie, aby łatwiej było się znaleźć.

 

Miłego Weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Gabor, mam 24lata, urodzony we Wrocławiu i tu też mieszkam:) Jestem nowy na forum. Przeglądając różne wątki znalazłem właśnie ten temat o ludziach z Wrocławia. W swoim życiu zmagałem się(i w dalszym ciągu wzmagam) z różnymi problemami i wiem, że czasami lepiej jest porozmawiać z obcą osobą, bo niekiedy wykazuje więcej zrozumienia niż najbliżsi, dlatego chce się podzielić swoim wolnym czasem z kimś kto tego potrzebuje, porozmawiać. Mi również będzie poznać nowe osoby i spędzić miło czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beautifulsoul, byłem u niej właśnie w piątek, faktycznie bardzo sympatyczna...wróciła do wenlafaksyny (mój pierwszy lek), ale zaleciła też psychoterapię, na którą mnie nie stać niestety.

Orientujecie się może, czy gdzieś we Wrocku można dostać się na darmową psychoterapię (zaburzenia lękowe) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×