Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana, u mnie po staremu, ale ojciec wstał i mówi, ze boli go/drętwieje połowa ciała, szukam informacji w necie co to może być, do tego ma objawy grypy. Ekspertka od zdrowia matka, mówi, ze to grypa, ale te bóle z połową ciała mnie niepokoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Liber8 napisał:

Witam z rana, u mnie po staremu, ale ojciec wstał i mówi, ze boli go/drętwieje połowa ciała, szukam informacji w necie co to może być, do tego ma objawy grypy. Ekspertka od zdrowia matka, mówi, ze to grypa, ale te bóle z połową ciała mnie niepokoją.

Ty nie szukaj w necie info co to może być tylko wywal go by poszedł do lekarza. Takie objawy może mieć od zwykłego przeziębienia przez grypę, półpasiec, zapalenie nerwu po udar. Nie ma co pytać dr Googla o diagnozę tylko iść do prawdziwego by nie mieć całkowicie zrąbanych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tylko że on nie chce nigdzie jechać. A że swój rozum ma, to go na siłę leczył nie będę. Chciałem go zabrać do rodzinnego, czuje się na tyle dobrze, że sam siadł do auta z mamą przed południem, pojechali do apteki, nakupili przeciwbólowych gó*ien, jakiś syrop, cytryny i zasiedli do oglądania koła fortuny ;/ 
Każdy rozsądny człowiek by się z tym zgłosił, nie chce jechać to nie. Nie ma gorączki, lekki kaszel, bóle ustały, no ale jak to po apapie, nie wiem bo tego nie jadam, podobno działa.
Miewał podobnie w przeszłości, nie żyjemy ze sobą pełnej zgodzie i miłości, ale nie aż tak by mu nie pomóc jak na zdrowiu podupada.  

3 godziny temu, el33 napisał:

Takie objawy może mieć od zwykłego przeziębienia przez grypę, półpasiec, zapalenie nerwu po udar. 


@el33 to samo znalazłem w internecie i mnie nie napawa optymizmem :( 

Podsumowując krótko -  prymitywizm, brak chęci do dbania o siebie z lenistwa, olewanie zdrowia swojego i innych - tak wygląda życie ojca, słabo.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith tak jest, najsmaczniejsza rzecz w roku :smile: Jedząc kilka razy w tygodniu zbrzydłaby po miesiącu, a raz w roku się czeka i jest uciecha.

Ten sam schemat z wędzeniem, najlepsza wiejska szynka raz w roku, no może dwa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Carica Milica napisał:

Wychodzę na wigilię na przepustkę.

Super!! :D

Pozdrawiam wszystkich spod koca, z resztką wczorajszej herbaty. Czas wstać i brać się z życiem za bary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lusesita Dolores zegarek kup :D Albo fajne zestawy są na allegro krawat + poszetka + spinki w jednym kolorze, np czerwonym, ale  czerwony kojarzy się Donaldem Trumpem, lepiej wziąć żółty, czarny, albo jakiś inny. 

@Lilith raz w roku najlepiej smakują dwie rzeczy

 1. sałatka, 2. zostanie moderatorem na nerwicy :D :D 

@distorted_level68 

49 minut temu, distorted_level68 napisał:

  a mi się z tym! :mrgreen:

:classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Carica Milica napisał:

Pomidory dzisiaj dali!

Pomidory są super, ja bym Cię karmił w szpitalu stekiem półkrwistym, do tego wino czerwone :D Pite nie z kieliszków, a prosto z butelki :D 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopijam kolejną kawę i dopiero zabieram się za konkretniejszą robotę. Ech, im więcej mam czasu, tym bardziej przepuszczam go przez palce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×