Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

Żyje, nie mam kaca, zalegam w łóżku i planuję w głowie dzisiejszy dzień.

A jak u Was?

Kawa dla wszystkich!

Ps. Przeleciałam wzrokiem ostatnią stronę... czyżby zrobiło się tu gniazdo Moderatorów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moderacjo i administracjo :classic_biggrin:
foto_3593d2c7a9efa3bfc982ba6ba10ccb7e.jp 


Strach się odzywać, w życiu nie widziałem tyle zielonych wron :D nie składam powiadomień, u mnie wszystko po staremu, trochę niby się dzieje, ale ogólnie nudy. 

Dziś kolacja z żoną w Paryżu, syn jest na tyle samodzielny, że święta spędza w Japonii, w jūjutsu osiągnął już chyba wszystko, teraz się mu ubzdurało, że chce iść w karate ;/ Nie wiem czy to dobry pomysł ;/ Nie zabronię mu przecież, sztuki walki ma po ojcu.
Dwie córki zostawiliśmy w domu, są ukryte kamery jakby opiekunka coś kombinowała, oczka w głowie tatusia, urodę mają po mamie, dobrze się uczą, nie schodzą poniżej 5.0 
A żona? Ciężko powiedzieć, typowa materialistka, zainwestowała ostatnio w jakieś Szkockie muzea i ujęcia wody, doszło do kłótni, mówię, że woda ma być za free dla wszystkich, ale ona swoje, chce położyć łapy na wodzie, a to już przegięcie. 

Hobbystycznie uprawiam dalej ogródek, cieszę się z własnoręcznie wykopanej studni, nie ma to jak własne ujęcie wody :classic_smile: 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lilith napisał:

@tosia_jnie ma reguł :D Po prostu przez te wszystkie lata często tak bywało, że jeśli Modzi pisali w jakimś luźnym temacie, to były to właśnie Wrony ;)

 

oki, zanotowałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith nawet jak w darkach Jana Powera II obrażają i szkalują? :classic_biggrin: Zdziadziałem ostatnio i nie umiem uszanować poglądów religijnych innych ludzi. 

Z pewnością Pan Kaczyński, o. Rydzyk, św Jan Paweł II, to wielkie postacie, łączy ich ekstremizm religijny, zapędy do władzy, polityki, lubili koty i nie mieli/mają kobiet. Taki pan Jarosław jest szczęśliwy i mu nie przeszkadza samotność :classic_smile: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kia_ sportage matka też rozwaliła tablet :classic_smile: Niewiele umie na nim zrobić, tylko te rzeczy które ją nauczyłem, zapewne jest na niższym poziomie wiedzy informatycznej od Twojej córki. Ekran dotykowy w ogóle nie działa, podłączyłem myszkę przez przejściówkę usb. 

Mój ulubiony wykonawca kolęd siedzi teraz w więzieniu, remixów powstaje mało, nic dziwnego, że święta takie jakieś nijakie. Wrzucam dwie lajtowe (ale +18) perełki :classic_smile:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, distorted_level68 napisał:

czyli rozumiem, że poruszają twoją wrażliwość, jest to związane z czymś miłym czy wręcz odwrotnie? wiem, że "Lulajże jezuniu" jest taką dość emocjonalną kolędą!

Poruszają, niestety średnio pozytywnie. Moim rozklejaczem jest od lat "Cicha noc", resztę jeszcze jestem w stanie wysłuchać bez guli w gardle.

@Heledore och, Dublin... :105: wprawdzie bardziej kręci mnie przyroda i te wszystkie maleńkie wioski, ale Dublin chciałabym zobaczyć. No dobra, chciałabym zobaczyć każdy skrawek tego kraju! :D i zatańczyć w pubie do muzyki granej na żywo... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam u starszej siostry na obiedzie. Po obiedzie był tort z okazji skończenia 18-stki przez jej córkę, śpiewaliśmy sto lat, wręczyłam prezent siostrzenicy, zrobiłam jej zdjęcia, potem były ciastka, cukierki i cztery rodzaje różnych ciast, wino i szampan do picia, tylko się martwię, że znowu przytyłam.

 

 

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×