Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, jak wam te godziny wczesnonocne mijają? Mam nadzieję, że nie śpicie, bo jak rzekł był poeta: "Jaki księżyc!/Chodźcie i podziwiajcie./Spać możecie i w dzień". A jeżeli nieco mocniejsze, acz nie za mocne, środki do tego potrzebujecie: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, z takimi środkami i najcięższa noc niestraszna, a powieki jakby lżejsze...

... a zresztą, co się będę patyczkować...

... I feeeeel loooooveeeee!!!! :D

:classic_love:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lilith napisał:

Czuję się bardziej zmęczona niż przed tym, kiedy poszłam spać.

To takie znajome...

U mnie plany niezmiennie edukacyjne, zwłaszcza, że jutro Sylwester. A Ty jak spędzisz kolejny wolny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 09:41, Mireadh napisał:

Przeleciałam wzrokiem ostatnią stronę... czyżby zrobiło się tu gniazdo Moderatorów? :P

gniazdo Moderatorów w moim wątku ! ??  :shock::bezradny:

nie wiem czemu ale pierwsze skojarzenie  :mrgreen:  

 

 

W dniu 28.12.2018 o 08:44, Lilith napisał:

@Mireadhnie wiem. Z lenistwa, wygodnictwa,  braku kwalifikacji, roszczeniowości? Wczoraj miałam sytuację, gdzie kłóciło się dwóch ludzi, że jeden zrobił, a drugi popsuł i próbował zrzucić winę na tego pierwszego. Zawołali mnie jak zwykle jako pośrednika, który miał zapewne na celu wskazać, który jest winny i wysłuchać zażaleń obu stron. Stojąc obok siebie zaczęli się komunikować przeze mnie na zasadzie: "pani Kasiu, proszę powiedzieć temu Panu...". W międzyczasie przyszła holowa i zaczęła wrzeszczeć, że Ona tu tylko cały czas sprząta i sprzata, a Oni ciągle Jej brudzą i Ona nie będzie cały czas chodzić i sprzątać i co Oni w ogóle sobie wyobrażają, że Ona nie ma nic innego do roboty tylko ciągle sprzątać?! Stoją na środku holu, drą się na siebie, ludzie się patrzą, a ja stoję i zastanawiam się czy przypadkiem nie jestem jednak na oddziale zamkniętym i nie mam urojeń, a pracownicy owego przybytku, to tak naprawdę pacjenci. W końcu straciłam cierpliwość, nazwałam Ich bandą kretynów i wróciłam do swojej pracy. 

@Lilith  czy ty pracujesz w "Hotelu Zacisze" ?   :wink:   
https://www.filmweb.pl/serial/Hotel+Zacisze-1975-93096


to jeden z moich ulubionych seriali :105:
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie sylwestrowo! :D

W dziale "Uzależnienia" powinien być temat "Uzależnienie od nerwica.com" - pisze ta, która miała się uczyć :D

Po co mi magiczne płyny, skoro można się upić inaczej... ❤️ :D

Wszystkiego najlepszego, moi drodzy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×