Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, zobaczymy. Jak Ci będę robić drinki, to długo trzeźwy nie pociagniesz. ;)

 

Nie przypominam sobie żeby ostatnio i się udało! Chociaż w sumie to z tamtego zlotu bardzo mało sobie przypominam... :P

 

Akolita, tak wygląda moje nowe naczynie procentowe:

 

2qth1k1.jpg

 

:pirate:

 

Jeeezoo ja też muszę iść się wykąpać :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od piątku powinno wrócić wszystko do normy, czuję się "dziwnie", bo dwa tygodnie temu popsuł mi się monitor - od tego momentu przeglądam forum na telewizorze 42 cale 0_o

Nawala to po oczach i nie mogę od tego spać. Kupiłem wczoraj na allegro i doszedł mail, że wysyłają monitor w środe, więc raczej dojdzie do piątku. Wolę ubuntu niż windowsa, choć się kiepsko na nim znam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, zupa z rzodkiewek, Carica Milica, tak to się prezentuje (zła jakość, skandaliczne warunki i wszechobecne kable)

shadow.jpg.432a3c4704df6569e423e37ea3d8745b.jpgIMG_20171223_174540_HDR.jpg[/attachment]

 

 

 

o_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, :mrgreen::mrgreen: Z mojego punktu widzenia, awatary są tylko nieco mniejsze od twarzy ludzkich. A ja przerażony biedak boję się jak demoniczne awki mi latają po lewej stronie :D

Nie no przesadzam, ale i tak wygląda to monstrualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

 

Akolita, żeby tylko szklankami. Na tej naszej chałupie to już doniczki idą w ruch! :mrgreen:

 

"Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego* trunku:

- Dzień dobry państwu! Dziś odbędą się zawody w piciu narodowego trunku.

- Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Będzie pił wino kieliszkami. I zaczyna: 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.

- Złamał się Francuz przy 5 kieliszku!

- Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Będzie pił wódkę szklankami!

Zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i złamał się... Złamał się Polak po 7 szklance wódki!

- Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - na_leśnik, . Będzie pił spirytus czerpakiem z wiadra!

Zaczyna: 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i złamał się! Złamał się czerpak! na_leśnik pije z wiadra!"

 

:D

 

* Żeby nie było, żaden przytyk do Twojego nazwiska :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, jest jednak demoniczna ta elfka, ognisto-demoniczna :D

Nihil, a gdyby sukkuby istniały, to byłbyś w stanie uprawiać z nimi seks? pytam serio :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

zupa z rzodkiewek, widzę je dobrze - środkowa rzodkiewka wydaje się być najsympatyczniejsza, ta prawej jest po spożyciu alkoholu, a po lewej to nie wiem, brak charakterystycznych cech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego* trunku:

- Dzień dobry państwu! Dziś odbędą się zawody w piciu narodowego trunku.

- Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Będzie pił wino kieliszkami. I zaczyna: 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.

- Złamał się Francuz przy 5 kieliszku!

- Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Będzie pił wódkę szklankami!

Zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i złamał się... Złamał się Polak po 7 szklance wódki!

- Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - na_leśnik, . Będzie pił spirytus czerpakiem z wiadra!

Zaczyna: 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i złamał się! Złamał się czerpak! na_leśnik pije z wiadra!"

 

:D

 

* Żeby nie było, żaden przytyk do Twojego nazwiska :P;)

 

Akolita, zmień w menu lektora z difultowego Dariusza Szpakowskiego na jakiegoś holendra i - wypisz wymaluj - mój ostatni rok na saksach :pirate: .

 

Trzeba iść spać, ale coś mi się nie chce :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

do wtajemniczonych: to jak to z tym jest, że dzisiaj człowiek gada ludzkim głosem, czy zwierz? :bezradny:

co tam u Was? bałwany ulepione, drzewka przystrojone, rybka zaszlachtowana? :twisted:

dzień bez kawy to dzień stracony, więc kawa 1x! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Święta, wszystkiego dobrego dla wszystkich.

 

Nie wiem czy przeglądacie każdy temat, ale tu jak-przekona-m-a-do-dredow-t62181-42.html#p2428403

wiejskifilozof odmówił seksu z Paniami bez włosów które zaproponowałem :mrgreen::hide:

Myślałem, że dobrze znam niektórych użytkowników, ale tego się nie spodziewałem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akolita, Nie polecam seksu w LD ani OOBE, a większość chodzi tam tylko w celach seksualnych :D może opowiesz o jakichś ciekawych doświadczeniach? :mrgreen:

Lilith, Świętują i miłują się nawzajem, ale pracowników gnoją i poniżają :/ Łączę się w bólu, że musisz się użerać z jakimiś baranami w wigilię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem o co chodzi, tylko niejasno się wyraziłem, ofc że chodzi o gości hotelowych, którzy zapłacili te kilka stówek i domagają się by im usługiwać ;)

 

 

PS

Prawidłowo napisane zdanie powinno brzmieć;

Lilith, Świętują i miłują się nawzajem, ale pracowników hotelu gnoją i poniżają.

 

Źle napisane zdanie

Lilith, Świętują i miłują się nawzajem, ale pracowników gnoją i poniżają

Teraz jest jasność :D

 

Życzę opanowania i mocniejszych nerwów niż zazwyczaj, postaraj sie tylko nie przypie#$%lić komuś jak przegnie pałkę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×