Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natręctw na tle seksualnym


mila77

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu borykałam się z nerwicą lękową, teraz jej charakterystyczne objawy ustąpiły ale pojawił się nowy problem. wydaje mi się że teraz z nerwicy lękowej przeszłam w nerwicę natręctw !! od jakiegoś miesiąca nachodzą mnie straszne mysli na tle seksualnym. wbrew mojej woli mój cholerny mózg wyobraża sobie sceny erotyczne odnośnie znajomych, ludzi spotkanych na ulicy a nawet członków rodziny i to zupełnie z nikąd !!!!!!!!!!!

to ohydne i straszne, cholernie się boję że mogę przez to wyrządzić komuś krzywdę np. podczas snu, nieświadomie.. niedługo rozpocznę psychoterapię i mam nadzieję że to wystarczy aby zlikwidować tę okropną przypadłość(ewentualnie jakieś leki dodatkowo). zawsze byłam czlowiekiem nadwrażliwym ale ostatnio nawet do tego stopnia że wmówiłam sobie że mogę cierpieć na dziwną przypadłość fizyczną jaką są niekontrolowane orgazmy !!!!! te myśli nie dają mi spokoju i nie mogę się na niczym skupić.. jest mi głupio i czuję do siebie wstręt za to że nie mogę pohamować tych wstrętnych wyobrażeń. oczywiście poprzez wstyd nikomu o tym nie mówiłam, nawet mamie z którą mam dobry kontakt. ps. z tego co wiem mogę mieć problemy z hormonami ale nw czy ma to większy wpływ na moje zaburzenia... czy ktoś z was miał/ma podobną sytuację bądź wie coś więcej w tej kwestii ? proszę o pomoc bo już nie daję rady ..... :`c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mila77 !

od jakiegoś miesiąca nachodzą mnie straszne mysli na tle seksualnym

tak, widziałem, że wcześniejszy post napisałaś 3 tyg. temu i wtedy nie było jeszcze aż takich myśli, tylko objawy fizyczne.

Szybko się to u Ciebie rozwija, dlatego dobrze, że zaczniesz terapię :-)

 

czy ktoś z was miał/ma podobną sytuację bądź wie coś więcej w tej kwestii ? proszę o pomoc bo już nie daję rady ..... :`c

Poszukaj na tym forum w dziale "Nerwica natręctw", wiele osób opisywało ten problem, z podobnymi objawami jak Twoje.

Trzymaj się !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mila !!

To co opisujesz brzmi bardzo znajomo ,

Ja też mam myśli natretne w formie obrazów i jest to okropne przeżycie :roll:

U mnie jednak mysli natretne uczpepily sie czegos innego to jest nie do opisania jaka nasz ludzki mozg moze miec bujna fantazje :shock:

Jesli chcesz o tym pogadac, zapraszam na priv :)

Pozdrawiam cieplutko i trzymaj sie , damy rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×