Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gorzka napisał:

o ile 68 to Twój rocznik

haha, nie, to nie mój rocznik! :P a przy okazji, to wiosen ile już na karku przybyło? ;)

4 minuty temu, Gorzka napisał:

Czy chciałbyś zrobić mi krzywdę? Co masz na myśli mówiąc krzywdę...? ; )

to ja odpowiem inaczej, czym jest dla ciebie krzywda? skrzywdził cię ktoś kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialny i zaufany facet będzie dominującym, tak że nie zrobi mi krzywdy a podnieci moje wnętrze, nie wiem czy byłabym... ale myślę, że potrafię zdominować faceta, chodzi o to, że tylko jeden facet potrafił mnie zdominować i miałam z tego niebiańską rozkosz (sama skończyłam relację, bo bałam się tego co może jeszcze ze mnie "wyleźć") ale nigdy nie zapomnę jego nakazów ; )

 

moja siła płynie z wnętrza ale i wyglądu, czyli 50/50  wiem na co mnie stać i wiem co potrafię, wiem  do czego dążę i ile potrzebuje czasu na cel ;)

pytanie brzmi: z czym masz kłopot?

 

 

pytanie brzmi: ile masz lat (podaj dokładną datę urodzenia : D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gorzka napisał:

odpowiedzialny i zaufany facet będzie dominującym, tak że nie zrobi mi krzywdy a podnieci moje wnętrze, nie wiem czy byłabym... ale myślę, że potrafię zdominować faceta, chodzi o to, że tylko jeden facet potrafił mnie zdominować i miałam z tego niebiańską rozkosz (sama skończyłam relację, bo bałam się tego co może jeszcze ze mnie "wyleźć") ale nigdy nie zapomnę jego nakazów ; )

 

moja siła płynie z wnętrza ale i wyglądu, czyli 50/50  wiem na co mnie stać i wiem co potrafię, wiem  do czego dążę i ile potrzebuje czasu na cel ;)

pytanie brzmi: z czym masz kłopot?

 

 

pytanie brzmi: ile masz lat (podaj dokładną datę urodzenia : D)

Ja pass, dziękuję za rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gorzka napisał:

pytanie brzmi: ile masz lat (podaj dokładną datę urodzenia : D)

to jest twoja dominacja? słabiutko, słabiutko! rozumiem, że "prosisz" aż dostaniesz? :D no bo jak, bo inaczej posucha! :twisted:

jak rozpoznać dziecko które pragnie być dorosłym i dojrzałym człowiekiem/ludziem? cokolwiek! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazylam ze zadalam dwa pytania, mój błąd, pardon

nie, moja dominacja jest inna, ale najpierw mnie poznaj... a nie wyśmiewasz się, moze nie umiesz inaczej? : )

 

jak rozpoznac dziecko ktore pragnie byc doroslym? hmmm. nie wiem?  bierze 'słonego palusza' i udaje ze to papieros, bo chce poczuc sie jak dorosły?

 

pytanie brzmi: rozwiń definicję, wg siebie, czym jest dla Ciebie: dorosłość?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gorzka napisał:

a nie wyśmiewasz się, moze nie umiesz inaczej? : )

ależ się nie wyśmiewam! :nono: dlaczego bierzesz wszystko do siebie? pytanie jak pytania, nie muszą dotyczyć danej osoby powyżej, gdyż to otwarte Forum i każdy kto chce może napisać!

dorosłość=odpowiedzialność! wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, bo wielu starszych "panów" dzieciatych i żonatych, czasami zachowują się jak typowe dzieci! :D

dlaczego tak trudno wejrzeć w siebie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co miałabym stać nago pod gabinetem :classic_blink:

Edit: uczyłam się dobrze ale nie bardzo dobrze.

Chodzisz na cmentarz?

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×