Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyborcy PO.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wybory wygra PO ,PIS czy SLD wybory i tak będą wygrane bowiem w Polsce mamy rządy zakulisowe.

Niezależnie od tego czy wybory wygra PO, PIS czy SLD, Polska i tak będzie przegrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybory wygra PO ,PIS czy SLD wybory i tak będą wygrane bowiem w Polsce mamy rządy zakulisowe.

Nic dodać, nic ująć. Czasem aż dziw bierze, że są ludzie, którzy sie jeszcze łudzą, że u nas rządzą politycy. Prawdziwa władza siedzi w służbach specjalnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u nas...Wiadomo że państwem ktoś musi rządzić,nie może tego robić ulica.Jak w demokracji nie ma głowy to taką rolę pełnią służby specjalne które tę scenę polityczną kreują.Dlatego z rozbawieniem słucham ludzi gloryfikujących demokrację,że można sobie wybrać i decydować bla bla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Czasem aż dziw bierze, że są ludzie, którzy sie jeszcze łudzą, że u nas rządzą politycy. Prawdziwa władza siedzi w służbach specjalnych ;)

.........i w dużym biznesie. Masa - > świadek koronny mówił kiedyś, że oni jako mafia mieli szefów i to na zupełnie innym, wyższym poziomie. Pamiętne są relację np Kwaśniewskiego z Kulczykiem, który dzisiaj mu płaci horendalne sumy za niby doradztwo.

Jak podał NIK w ostatnim raporcie nad służbami specjalnymi kontroli w Państwie ma tzn nie ma dosłownie nikt. :twisted:

Nowa szefowa MSW od razu jak objeła urząd zrzekła się uprawnień kontrolnych które są tylko papierowe.

Służby specjalne w dzisiaj to państwo w państwie. Najprawdopodobniej oni stoją za taśmami by nimi właśnie szantażować Tuska i Rząd w zamian za jakieś tam korzyści. Koronnym przykładem tego były WSI, które nie dość że same w sobie były mafią to jeszcze rozkazy dostawały w Moskwie. A dzisiaj zamiast łapać sprzedajnych agentów to chce się zlinczować szeryfa co tą klikę zlikwidował. Chore. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak najbardziej zgadzam się z Tobą, tylko nie wiem czy prawica sama poprawi przyrost naturalny, będzie ciężko, nawet jakby każdy z partii prawicowych miał po czwórkę dzieci ;)

Oni są dobrzy w dyktowaniu innym, co mają robić, a potem się okazuje, że najzagorzalsi z nich (posłanka Pawłowicz) są jałowymi starymi pannami.

No i Jarosław tez nie doczekał się potomka, niech biorą przykład z tych "lewaków" Komorowskiego i Wałęsy. :mrgreen: Ja też nie mam potomstwa i raczej nie zamierzam, ale ja libertyn jestem i mi wolno nie mieć. :lol:

No ale jak doczekać się w Polsce boomu narodzeń skoro dzieci nawet seksu osiołków w zoo nie mogą oglądać, bo posłance PiS przeszkadzają. Że też PiS jeszcze takie wpadki notuje, raczej na tym wyborców nie zyskają bo ci najbardziej bigoteryjni i tak dawno za nimi są a tych wąchających odstraszą.

 

To samo można powiedzieć o lewicy, że najbardziej udzielające się na temat rodziny i edukacji gęby, jak Środa i Senyszyn, same nie mają dzieci, a na prawicy są też osoby z liczną rodziną, jak np. Marek Jurek.

A tak przy okazji carlosbueno, moim zdaniem w Tobie jest tyle libertyna co kot napłakał, libertyni nie siedzą na forum i tak nie smęcą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji carlosbueno, moim zdaniem w Tobie jest tyle libertyna co kot napłakał, libertyni nie siedzą na forum i tak nie smęcą
ja libertynem jetem tylko nominalnie bo faktycznie żyje jak zakonnik. Wiele osób mi mówi że minąłem się w powołaniem, dla mnie celibat nie stanowiłby żadnego problemu.

A co do PO to głosowałem na nich w 2005 roku ostatnio, mogę się czuć rozgrzeszony bo jak wygrywali wybory to na nich nie głosowałem. :mrgreen: No ale na PiS nie głosowałem i nie zamierzam glosować nigdy już wolę KNP albo Ikonowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na KNP głosowałam w ostatnich wyborach do sejmu, ale teraz denerwuje mnie to, co Korwin plecie o Rosji i Ukrainie, no i wyskok z Hitlerem był moim zdaniem dyskwalifikujący, polityk musi mieć minimum inteligencji społecznej.

 

ja libertynem jetem tylko nominalnie bo faktycznie żyje jak zakonnik. Wiele osób mi mówi że minąłem się w powołaniem, dla mnie celibat nie stanowiłby żadnego problemu.

 

Trochę SSRI i każdy może żyć jak zakonnik :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jestem tak zamulony na co dzień to ciekawe co byłoby ze mną po SSRI. Pewnie byłbym wtedy jak trup.

SSRI zamula ludzi dla których depresja jest nienaturalnym stanem, przejściowym osoby z depresyjną osobowością, dystymią tego nawet nie poczują a może nawet ożywienie bo lęki obniża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI zamula ludzi dla których depresja jest nienaturalnym stanem, przejściowym osoby z depresyjną osobowością, dystymią tego nawet nie poczują a może nawet ożywienie bo lęki obniża.

Zamierzam w ciągu paru miesięcy zawitać u psychiatry więc się się okaże. Ja mam od zawsze depresje, od zawsze jestem zamulony, nie mam na nic siły, myślę jak staruszek, nic mi się nie chcę. Może mi pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kopacz dzisiaj w obietnicach prześcignęła nawet Tuska. Obiecała wszystko dla wszystkich dla każdego coś miłego no bo idą wybory. Pytanie kto się na to nabierze? :roll: Przy dzisiejszych obietnicach Kopacz i Platformy PiS to partia ultraliberalna. :twisted:

Wymienienie przez nią Kaczyńskiego w expose to rzucenie mu rękawicy. Kaczyński rękawice podniósł i strzelił nią Tuska. Jak kaczor jest cienki w PRrze to dzisiaj jego gest to polityczny majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o lewicy, że najbardziej udzielające się na temat rodziny i edukacji gęby, jak Środa i Senyszyn, same nie mają dzieci, a na prawicy są też osoby z liczną rodziną, jak np. Marek Jurek.

 

Gwoli ścisłości M. Środa ma córkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o lewicy, że najbardziej udzielające się na temat rodziny i edukacji gęby, jak Środa i Senyszyn, same nie mają dzieci, a na prawicy są też osoby z liczną rodziną, jak np. Marek Jurek.

 

Gwoli ścisłości M. Środa ma córkę.

 

Biedne dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do expose to jak zwykle obiecanki- cacanki dla każdego coś miłego tylko skąd wezmą na to kasę. Poza tym po co Polska ma finansować naukę studentów za granicą czy ustalać minimalne ceny za węgiel. No i jestem ciekawy co oznacza zmiana ordynacji podatkowej czy zmniejszenie, czy zwiększenie podatków a na pewno jeszcze większe komplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do expose to jak zwykle obiecanki- cacanki dla każdego coś miłego tylko skąd wezmą na to kasę.

Dodrukują.

A niech drukują im szybciej ten żałosny kraj zatonie tym lepiej. :mrgreen: Zresztą tacy Grecy drukowali na potęgę przez lata i co mimo kryzysu ludzie tam żyją dużo lepiej niż w Polsce.

 

-- 01 paź 2014, 20:47 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już taki zwyczaj. Polityk obiecuje wciskając kit i dobrze wiedząc że nic z tego nie będzie. Wie że wyborcy przed telewizorami też sobie zdają z tego sprawę, ale to niczego nie zmienia. Polityk pokarze się w telewizji, pouśmiecha, dobrym słowem rzuci; wyborca doceni uśmiech, z dobrego słowa się ucieszy, a chociaż wie że to ściema, to jednak przyjemnie posłuchać że coś się dostanie za friko. Potem wraca szara rzeczywistość. Polityk zajmuje się dobrem tego co dla niego najważniejsze-czyli swoim i rodziny- a dzielny wyborca zastanawia się czy tym razem oszukują go całkowicie, czy może jednak coś tam spełnią. I tak pójdzie zagłosować na tych samych, ewentualnie zrobi wyliczankę przed oddaniem głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×