Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

elfrid, próbowałam, byłam na nim nawet na początku tego miesiąca, i taki koszmar na tym przeżyłam, że byłam na skraju samobójstwa

tak mi nasilał lęki

i z tego powodu w tej chwili nie mam ochoty dłużej czekać na rozkręcenie (bo kazdy lek pobudzający z czasem u mnie tylko nasila lęki) ani eksperymentować z czymś tam, bo moklo tak mi dał popalić - owszem senności nie było, wręcz bezsenność, nie spałam prawie w ogóle, energii tyle, że zdążyłam zrobić wiele rzeczy włącznie zaplanowaniem tego w jakich okolicznościach ze sobą skończę, w takim stanie to chyba ze 3 lata nie byłam

dlatego mam dosyć antydepresantów w tym momencie i ich uboków, bałabym się teraz wziąć nowy lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, ojj dobrze Cię rozumiem z tym zmienianiem leków, zwłaszcza LPD, nasilenie początkowych objawów, czekanie. Ale coś z tym trzeba zrobić. Życia szkoda. Nie możesz spróbować moklo w połączeniu z silną benzo i olanzapiną na sen? Bo nie brałaś moklobemidu ponad 4 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, Nie probowalem tych lekow o którch piszesz, o jedym słyszałem jako o potencalnym leku nasennym.

 

-- 15 sty 2014, 00:46 --

 

ladywind, tak slyszałem od jednej dziewczyny, ze to dobry lek. Ponoć ma działania pobudzające, w mnie w sumie to nie jest potrzebne. Ale pewnie też działa na lęki i napięcia, a raczej napięcia i lęki. Zreszta zobacze co powie lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solian powoduje takie same zaburzenia hormonalne jak sulpiryd? jeśli tak, to jednak wolę nie próbować, bo u mnie juz w nawet najmniejszej dawce powodował uboki, których również wolałabym nie mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już krytykowałem ten lek ale zrobię to jeszcze raz. Brałem to drugi raz w swoim życiu bo łudziłem się że tym razem w połączeniu z mirtazapiną wkońcu zadziała. Oczywiście nie zadziałał natomiast teraz dwa miesiące po odstawieniu ciągle mam to jebane PSSD (a mam 19 lat). Nie wiem co mam teraz z tym zrobić więc ostrzegam NIE BIERZCIE TEGO SYFU !!! Nie opłaca się. Leków na serotonine jest pełno a na noradrenaline to gówno wogóle nie działa nawet w max dawkach. Powinno się to całkowicie wycofać ze sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już krytykowałem ten lek ale zrobię to jeszcze raz. Brałem to drugi raz w swoim życiu bo łudziłem się że tym razem w połączeniu z mirtazapiną wkońcu zadziała. Oczywiście nie zadziałał natomiast teraz dwa miesiące po odstawieniu ciągle mam to jebane PSSD (a mam 19 lat). Nie wiem co mam teraz z tym zrobić więc ostrzegam NIE BIERZCIE TEGO SYFU !!! Nie opłaca się. Leków na serotonine jest pełno a na noradrenaline to gówno wogóle nie działa nawet w max dawkach. Powinno się to całkowicie wycofać ze sprzedaży.

 

dla mnie wenlafaksyna była najlepszym lekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie bez wenli i nastrój zajebisty, jedynie codzienne lęki trochę uprzykrzają życie, ale pod względem nastroju super, na wenli miałam objawy ciężkiej depresji a po odstawieniu wreszcie to uczucie wolności :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×