Skocz do zawartości
Nerwica.com

A mialo byc tak pieknie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dopiero co myslalam, ze udalo mi sie zebrac do kupy wszystkie kawalki mnie, ze bedzie dobrze i w koncu zaczelam normalnie funkcjonowac. Bylo dobrze. Przez jakies dwa miesiace. Do tego stopnia, ze zdecydowalam sie przerwac terapie i odstawic leki, z mysla ze stanelam na nogi. I tu niespodzianka. Nie jest dobrze, jest nawet gorzej niz bylo wczesniej. Co prawda leki minely ale w zamian przyszla niechec do robienia czegokolwiek, poczucie nieustannej pustki i bezsensu. Czuje sie jak chomik na karuzeli. Biegam w kolko w miejscu i nie moge wysiasc ani sie zatrzymac. Utlnelam a moje zycie ucieka mi przez palce. Musialam sie tym z kims podzielic, bo nie chce obciazac tym bliskich i znowu slyszec od ludzi, ze przesadzam i mam myslec pozytywnie, bo cholera czasem sie nie da :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ellwe!

 

Bardzo mi przykro, że znowu nadszedł ten "gorszy czas", bo zdaję sobie sprawę, jak to podcina skrzydła i odbiera nadzieję, że kiedyś będzie lepiej, że uda się pokonać chorobę. Jak długo korzystałaś z terapii i brałaś leki? Może zbyt wcześnie zdecydowałaś się na rezygnację z leczenia? To była Twoja samodzielna decyzja, czy konsultowałaś się w tej sprawie z lekarzem psychiatrą? Masz kogoś, na wsparcie kogo mogłabyś liczyć w trakcie tych "gorszych chwil"?

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×