Skocz do zawartości
Nerwica.com

stres czy dzieje się coś niedobrego?


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio nie mogę jeśc, w ciągu ostatniego tygodnia schudłam 3 kg... jest to spowodowane toczeniem wojny z całym światem, podjęciem walki w słusznej sprawie... toczę najważniejszą walkę w życiu...

 

kiedyś się objadałam

dziś coś jeździ w brzuchu ale nie mogę jeśc

obecna waga: ok 103 kg...

 

może, gdybym utrzymała to tempo to w ciągu kilku miesięcy wróciłabym do sylwetki sprzed 13 lat...

może, jeśli puszczę pawia to będzie to szybciej?

 

czuję, że w najbliższym czasie nerwy odejmą mi chęc jedzenia i schudnę kilkanaście kilo...

 

nienawidzę siebie...

rodzina wiele czasu wtłaczała mi, że wstrętnie wyglądam...

a mi się nie chce dostosowywac do systemu, system jest poje**ny, o czym się przekonałam na innej płaszczyźnie...

 

nienawidzę siebie... cycki wielkie jak wymiona u krowy... nie chcę ich, a nie stac mnie na zmniejszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małpka bubu, 3 kg wydaje się sporo, ale pewnie to większości utrata, jak to się mówi, wody. Póki co nie ma powodów do niepokoju ale jeśli się to utrzyma to było już niepojące.

 

Zadbaj o siebie. Sprawiaj przyjemności, może opadnie trochę stresu.

 

Cierpiąc na kompulsywne odżywianie w czasie szkoły, tak się działo, że przez wakacje nie mogłam nic przełknąć choć chciałam bo byłam ledwo żywa. Chudłam wtedy po kilkanaście kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małpka bubu, nie wiem, ile masz wzrostu, ale waga jest dość spora i sądzę, że BMI zawyżony. Niemniej jednak restrykcyjna dieta albo rezygnacja z jedzenia w celu radykalnej utraty wagi to nie jest dobry pomysł. Twój organizm w ten sposób się wyniszczy. Może lepiej skonsultować się z dietetykiem i rozpocząć dodatkowo jakiś trening?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×