Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłość a odległość


skowronek26

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) Mam na imię Patryk, mam 17 lat i o rok młodszą dziewczynę i bardzo mocno się kochamy. Poznaliśmy się przez przypadek na urodzinach mojego kolegi, lecz ona mieszka we Wrocławiu (jakieś 70-80km odemnie) i nie możemy się spotykać codziennie. Widzimy się co tydzień lub rzadziej. I tutaj leży mój problem. Ja bardzo szybko przywiązuję się do ludzi, zwłaszcza do tak cudownej dziewczyny jak ona, i bardzo mnie to "boli", że nie mozemy sie widziec codziennie. Przestałem prawie jeść, nie mam na nic ochoty i rzadko wychodzę z domu. Cały czas jestem załamany i smutny. Nie znamy się jeszcze tak długo, ale obiecaliśmy sobie że się nigdy nie zostawimy i nie odwrócimy o siebie. Wiem, że oboje jesteśmy bardzo młodzi ale ja czuję do niej coś czego nie poczułem nigdy do zadnej innej dziewczyny i jest dla mnie najwazniejsza. Nie wiem co mam robić, dlatego skłoniłem się do tego aby napisać tutaj. Przepraszam, za to że się rozpisałem i z gory bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

 

pozdrawiam i życzę każdemu miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skowronek26, Patryk Ty nie masz dziewczyny, najpierw zeby miec dziewczyne to trzeba ze soba poprzebywac razem a nie raz sie spotkac, to ze sie zauroczyles jej wygladem to nie milosc, tylko zauroczenie. W Twoim wieku tak tak w Twoim wieku to co chwila zazwyczaj mloda osoba sie kims uroczy i niestety moze tak byc ze ona pierwsza Ciebie "rzuci" bo dziewczyny to nawet czesciej czasami sie tak zachowuja. Natomiast jest to calkiem normalne Twoje odczucie, ze nie mozesz jesc i spac, ale jedz bo dziewczyny nie lubia zabiedzonych chuderlakow i spij bo bedziesz mial cienie pod oczami. Pomysl ze jak Wasze uczucie przetrwa rok to mozesz skladac papiery na studia do Wroclawia.... a jak nie przetrwa to bedzie inna. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×