Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, Luktar, dziękuję babeczki.

Obiecuję przestać marudzić na swój wygląd. Przynajmniej w najbliższym czasie :mrgreen:

 

-- 10 sie 2012, 13:20 --

 

Lajka04, dziękuję :*

W sumie to różnie. Od stycznia chodzę na siłownię, ale nieregularnie (raz chodzę codziennie, a potem na przykład dwa tygodnie nie). Byłam na diecie Dukana, ale efekty nie były warte narażania zdrowia. Niby trochę się ograniczam, ale ostatnio najbardziej mnie odchudzają +/- 3 godziny spacerów z psem dziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, dziękuję ;)

 

*Monika*, powiedziałabym, że wymienię na włosy, ale jakbym wzięła włosy od Ciebie i od Luktar to znając moje szczęście jedne wyrosłyby mi na jednej nodze, a drugie na drugiej :mrgreen: A poza tym to dziękuję.

Strasznie miło mi się zrobiło ;)

 

-- 10 sie 2012, 14:02 --

 

Infamis, nie bój się, nie będzie handlu organami i nieorganami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie rozumiem, czemu chcesz się zamieniać ;)

Jesteś laska niesamowita, na pewno większość facetów nie może oderwać od Ciebie oczu.

A co do Szymona to właśnie ostatnio z zazdrości nie szaleje :D Na początku coś tam napomykał, że nie wie, co taka laska w nim widzi ( :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ).

 

dexter6, ???

 

rafka, tak ;) Nie do końca wierzę w jego cudowne właściwości, ale to pamiątka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar

 

jaki kontrast- oba kolory które pragnę mieć :P

 

blond który pewnie mi nie bedzie pasowal i boje sie spalic wlosy sobie

 

a rudy jeszcze troszke :yeah: musze poczekac az zmyje mi sie ciemna farba i naturalne odrosty mi sie wydluża :P

 

a na tym zdjęciu z blond jak taka grzeczna i niewinna :P

ruda - taki diabeł heheh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rudy kolor jest naprawdę zaje*isty ;) jeśli sobie zrobisz, to na pewno będziesz zadowolona... ja byłam. :smile: teraz jeszcze inne mam włosy... jeśli będzie okazja, to wstawię zdjęcie, wpierw ktoś mi musi zrobic, wpierw musi twarz dojść mi do porządku dziennego :P nadal małe uczulenie jeszcze mam, więc nie chcę nikogo straszyc :P

 

Monar, :oops:

 

No przyznam, że wrzucając te zdjęcia spodziewałam się miłych komentarzy, ale przeszłyście moje najśmielsze oczekiwania. Banan mi z twarzy nie schodzi normalnie ;)

 

cieszę się, że się cieszysz, powinnaś być z siebie dumna. ;) przynajmniej podniesiemy Ci samoocenę. :D

 

-- 10 sie 2012, 18:01 --

 

tylko w narcyza się nie zamień! :lol:

 

-- 10 sie 2012, 18:02 --

 

L.E., a tak wgl to kiedyś będę mogła Cię odwiedzić... Bydgoszcz jest blisko Torunia, moja koleżanka tam będzie studiować, to wbiję po drodze i do Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie rozumiem, czemu chcesz się zamieniać ;)

Jesteś laska niesamowita, na pewno większość facetów nie może oderwać od Ciebie oczu.

A co do Szymona to właśnie ostatnio z zazdrości nie szaleje :D Na początku coś tam napomykał, że nie wie, co taka laska w nim widzi ( :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ).

Powinien być z Ciebie dumny Kasiu. I chodzić z podniesioną głową, że ma taką dziewczynę jak Ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×