Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rosa26, Przecież z tego avatara bije moc, ten koleś wie czego chce i dokąd zmierza, a przecież jest niewidomy. Piesek jest tylko jeden mój, ale ogólnie obaj to wariaty ;)

A skąd Ty wiesz, że on jest niewidomy? Napisane ma na czole?

 

Dla mnie wyglada jakby chcial na sile zgrywac cwaniaka. Zadnej mocy w nim nie widze tylko zwykłe buractwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Rosa, pójdzie sie wyspowiada, wyzeruje liczniki i będzie ok. Jezusu powieedział, że należy przebaczać, bo ludzie nie wiedzą co czynią, zreszta! gorsze miałem już tu zarzuty od gangu kotomaniaków i bonsaiów, oni atakaowali mnie za ślepote Wondera. Na tym forum, jak nigdzie indziej, wyślą cie za twoją ułomność do gorbu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic za darmo. No i jestem materialistką.

 

Jaka szczera :D Ja mam busa na telefon, i srrrrrrrrrrrru kierunek skandynawia, tani przejazd bo oni dodatkowo łatwią robotę i mają z tego odpaloną działkę od pracodawcy. Myśle, że jak masz ciąg na pieniądz, to powinnas pogadac z szefami firm francóskich o ich niedoborach ;) ja osobiście nie chciałbym dla zabojadów robić, no ale jeszczxe niżej stawiam helmutów i ich szwargotanie ;)

 

 

 

A to sorry. Nie wiedzialam, ze on jest niewidomy. :(

 

Przecież pisałem wczesniej, mnie mozesz zaufać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, zagadaj, to może ogarnie ci robote na zmywaku w Paryżu, bo u nas za tą miłość do czarnych zrobili by ci z dupy pole kukurydzianehahaa1.gif

Widzę uśmieszek ciągle nie schodzi - IMO więcej batów by się czarnuchowi przydało :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko ;) trenujesz boks wyczynowo, czy rekreacyjnie ? Ale dzik, z takim to się nie boisz iść wieczorem przez najstraszniejsze dzielnice Katowic i Rudy Śl co ? :D

Kiedyś trenowałem boks, ale tak na spontanie ;p jak musiałem bronić dobrego imienia. Myślałem się zapisać do sztuk walki, bo dobrze jest znać również np: zapasy ;p które są słabe, bo nie raz sprawdzałem się kiedyś z ziomkami i bez komentarza ;D Jak bym się zapisał to do PACO Katowice, albo Spartan Chorzów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczka tak ;) zgadzam się że łapa to nie wszystko, ale wielu pod taką łapą mają mokro ze strachu hehe. Osobiście nie pękam karków i nawet im się patrzę prosto w oczy ( taka głupia mania ;D ) Może się jej nabyłem i najprawdopodobniej jak uczęszczałem na zmagania piłkarskie ;p Czyli z jednej strony źle bo się mogłem nabawić tej manii a z drugiej strony wspaniałe przeżycia które się czasami nadal wyświetlają ;D albo za dużo razy w garnek dostałem hehe. Wracając do tematu, to umiesz pozować ;p aparaty i kamerki Ciebie po prostu kochają :) i pewnie masz wieeelu wielbicieli ;) do tego najważniejsze: Jesteś bardzo miła :) Znowu to robię. Za dużo piszę :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, dobry świniak, ten z lewej :D Dla takiego to pewnie byłbym na przyslowiowego "jednego strzała" :P Heh, często się bujasz z takowymi ? ;) Myślałem coby się kiedy w tym kultowym, samiusienkim płaszczyku exhibicjonisty przed Toba obnażyć, ale chyba sobie daruje ... :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Rosa, pójdzie sie wyspowiada, wyzeruje liczniki i będzie ok. Jezusu powieedział, że należy przebaczać, bo ludzie nie wiedzą co czynią, zreszta! gorsze miałem już tu zarzuty od gangu kotomaniaków i bonsaiów, oni atakaowali mnie za ślepote Wondera. Na tym forum, jak nigdzie indziej, wyślą cie za twoją ułomność do gorbu.

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Rosa, pójdzie sie wyspowiada, wyzeruje liczniki i będzie ok. Jezusu powieedział, że należy przebaczać, bo ludzie nie wiedzą co czynią, zreszta! gorsze miałem już tu zarzuty od gangu kotomaniaków i bonsaiów, oni atakaowali mnie za ślepote Wondera. Na tym forum, jak nigdzie indziej, wyślą cie za twoją ułomność do gorbu.

:great:

Wyskoczyłam jak Filip z konopi, ale bardzo podobają mi się Twoje komentarze.

Ot , co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dziękuję :*

 

BratKat, nie wszyscy zbudowani mięśniowo należą do "Karków", którzy szukają zaczepki :)

Wstaw swoją fotkę, ocenię czy mogłabym z Tobą rozbijać gardę ;)

Jeszcze raz dziękuję za komplement :)

 

wiejskifilozof, sama uczę się boksować, jak już nabędę umiejętności to mogę Cię podszkolić :)

 

Nihil, Płaszczyk exhibicjonisty powiadasz... brzmi zachęcająco, nie mam nic przeciwko :)

 

Kiya, kochana :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×