Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mania wybierania podobnych liczb


Aksonpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze tutaj z czystej ciekawosci.

Z czego moze wynikac moja mania ze np:

 

Ustawiajac budzik musi byc np 7:07 7:17 7:27 8:08 8:18 8:28 8:38 itd

Ustawiajac glosnosc w radiu moze byc 10, 11, 12, 14, ale jak ustawie 13 to mi jakos dziwnie. Tak samo 7 czy 9

W zasadzie kiedykolwiek musze wybrac jakies liczby to musza byc albo parzyste albo podobne.

 

Kiedys spotkalem osobe ktora miala podobnie z tymi liczbami czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem

 

Z czego moze to wynikac? Matma nigdy nie byla moja mocna strona, natomiast to co moze sie z tym laczyc to fakt ze lubie wszystko analizowac i zwracam uwage na najmniejsze szczegoly.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie podchodzi to pod niewielkie natręctwa - ale to raczej zwyczajne "nawyki". Wiele osób tak ma, że "ulubia" sobie pewne rzeczy.

Gust muzyczny, ulubiony kolor, styl ubierania się. Tak samo jest z gustem w liczbach, że preferuje się jedne nad drugimi, np. szczęśliwa cyfra. Tak więc każdy ma też i swoje ulubione kombinacje liczb, wynika to z gustu - u mnie na przykład głośność radia musi być 1,2,3,5,8,10,12,15, inaczej czuje się niekomfortowo. Unikam jak ognia liczby 4, gdy ściągam piosenki, muszę pobrać mniej lub więcej niż 4. Trochę mniej unikam 16. Jak na złość, liczba 4 i tak codziennie mnie dopada :D A to są 4 rzeczy na liście zakupów, zaliczę coś na 4.0, albo coś zdarzy się o 4 godzinie, itd. W ubiorze unikam koloru czarnego, bo czuję się niekomfortowo. Każdy ma indywidualne preferencje, i ma to raczej charakter powszechny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szczęśliwa/pechowa liczba to 147.

Kiedyś w szkole na tej stronie w podręczniku od przyrody były strony o seksualności. Kolega mi otworzył na tej stronie i dostałem jeden za podniecanie się głupotami. Od tamtej pory jest to liczba na którą zwracam uwagę.

 

Cool story, bro! -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×