Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie


Allexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Nie wiem czy trafiłem w odpowiedni dział, jeśli nie to bardzo proszę moderatorów o przeniesienie i z góry przepraszam za kłopot. Założyłem tutaj konto, bo chciałbym się podzielić z kimś swoimi "doświadczeniami" związanymi z dziwnym uczuciem, które mnie czasami nachodzi.

 

To uczucie występuje tylko, jeżeli przebywam w miejscach takich jak np. stodoła wypełniona słomą, bądź też na przyczepie z jakimś ziarnem typu pszenica. Może to z powodu charakterystycznego zapachu jaki panuje w tych miejscach. Mogło by się wydawać, że to jakaś alergia, ale nie jestem na nic uczulony. Co do tego uczucia, to występuje ono w takich miejscach co jakiś czas przez krótką chwilę. Czuję wtedy jakbym mdlał, a dokładniej chodzi o ten moment mdlenia, który trwa bardzo krótko. Co ciekawe to uczucie wcale nie jest straszne, ba mógł bym nawet powiedzieć, że jest ono przyjemne. Czuję się wtedy spokojny i zrelaksowany.

 

Ponadto niedawno odkryłem, ze potrafię to uczucie "odtworzyć" w szczególnych przypadkach jak np. po pójściu spać. Wyobraziłem sobie bowiem, że jestem w miejscu (w którym kiedyś byłem) gdzie jest duża ilość słomy, ziarna... jak w stodole :) i poczułem się jakbym tam naprawdę był, a wtedy stało się. Znowu ogarnęło mnie to uczucie. Dodatkowo oprócz tego dziwnego mdlenia towarzyszy mi coś jeszcze. Coś czego nie potrafię opisać słowami. Jakieś uczucie "słyszane w głowie". Jestem chory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Raczej nie ma możliwości, by przytrafiło mi się coś w dzieciństwie. Myślę, że pamiętałbym o tym.

Wydaje mi się, że to uczucie powstaje na skutek klimatu który panuje w takich miejscach. Nie chodzi mi tutaj o klimat atmosferyczny, tylko o klimat otoczenia (jeżeli można to tak nazwać). Zapach, który panuje w takim miejscu, w połączeniu ze stanem spokoju oraz relaksu, tworzy swego rodzaju przyjemny klimat. Myślę, że on ma z tym coś wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, tak napisałem. Wydaje mi się, że jest to przyjemne, chodź sam do końca nie jestem tego pewien. Jednak skoro doświadczam swego rodzaju mdlenia, to coś to musi oznaczać moim zdaniem. Tym bardziej, że kiedyś może się ono nasilić i zarazem przestanie być przyjemne. Nie wiem czy powinienem z tym pójść do jakiegoś specjalisty, czy może mnie wyśmieje po wysłuchaniu, dlatego chciałbym wiedzieć czy ktoś już kiedyś spotkał się z czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×