Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem całą kropkę nad i i trzeba stwierdzić że Korwin się zbłaźnił totalne jedyne o Ukranie powiedział coś sensownego. A tak znowu jakieś głupie gadki o Hitlerze, kobietach, niepełnosprawnych( może prowokowane przez Olejnik ale wytrawny polityk powinien to obejść a nie wpuszczać się w takie maliny i samemu to jeszcze pogłębiać). Nic nie było o programie partii chyba że uznać za program wsadzenie maoisty Baroso do paki, o liberalizmie gospodarczym tylko jakieś historyjki i pierdoły, nikogo tą rozmową raczej nie przekonał a raczej odstraszył niezdecydowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroczo absurdalne :D Najlepsze "państwo niewolników" - ciekawe kto byłby panem?

oczywiście takie uproszczenie,można niewolników zastąpić socjalistami,wojowników zwolennikami totalitaryzmu a artystów/hedonistów libertynami;)

Oczywista :D Mi się od razu skojarzyło z odcinkiem South Parku "Cancelled" gdzie okazało się że Ziemia to kosmiczne reality show opierające się na tym że zgarnięto stworzenia ze wszystkich planet wszechświata i umieszczono na jednej; jak się bowiem okazuje tylko nasza planeta jest "taka porypana" - w reszcie kosmosu panuje zasada "jeden gatunek = jedna planeta", czyli że były planety żyraf, planety Azjatów...

Ziemia to jest jeden wielki psychiatryk. I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Specjalnie utworzona planeta-psychiatryk na krańcach galaktyki. :P A najbardziej chorzy są ci co się za zdrowych mają.

Nasze państwo odgrywa w tym psychiatryku rolę izolatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no słabo kurwin wypadł,dał się prowokować jak małe dziecko i tak też paplał.ale kuzwa olejnik i ten drugi frajer..poziom 600km poniżej skał osadowych.niczego się z tego programu nie dowiedziałem,kompletnie 0.0

 

o tak..niewolno cytować Korwina w dyskusji z Korwinem...to jest cios poniżej pasa..on takiej dyskusji nie wytrzyma. To nie jest juz świat superstacjowych monologów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przepraszam program w jakby qurwa nie było szacownej tv a polegało to na tym że pani 'dziennikarz' i pan kurde...kij wie kto tak naprawde-jakiś produkt zastępczy,próbują perfidnie podpuszczać naszego monarche,niestety skutecznie.program winien nosić tytuł 'zrobiony w hvja'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przepraszam program w jakby qurwa nie było szacownej tv a polegało to na tym że pani 'dziennikarz' i pan kurde...kij wie kto tak naprawde-jakiś produkt zastępczy,próbują perfidnie podpuszczać naszego monarche,niestety skutecznie.program winien nosić tytuł 'zrobiony w hvja'

 

ty chyba zaczynasz orbitować wokół nieznanej mi planety...co ty w ogóle płodzisz? To był zamach dziennikarski na Korwina? Jeśli Korwin sie zesrał po 5 sekundach programu to kogo to wina? Jeśli nie jest w stanie sie skonfrontować z własnymi tekstami to jaka to prowokacja? Przeciez sam sie niedawno chwalił, że jak gada głupoty to mu słupki rosną...to niech gada dalej. Jaki problem? To taki wytrawny polityk jak Korwin nie jest w stanie wytrzymać 5 sekund gry politycznej?...z mięczakiem jakim jest Kowal?! Paweł Kował masakruje Korwina?! LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kowal to tam pełnił tylko rolę przeszkadzajki,coś jak napierdlanie komara w środku nocy.pytanie czemu olejnik nie zapytała jego o program żeby mógł się wykazać?

To taki wytrawny polityk jak Korwin nie jest w stanie wytrzymać 5 sekund gry politycznej?

 

odparłbym że myślałem iż dziennikarz powinnien być apolityczny,ale nie mam złudzeń co do tego,nasze tv elitki już nawet nie udają obiektywności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne...to nie internet. Korwin nie potrafi zmasakrować nikogo kto sie do czegokolwiek nadaje...Ja tam nie widzę żeby Kowal był jakąkolwiek przeszkadzajką....ale fajne są te twoje porównania. Wydaje mi się że przebija z nich sporo frustracji:)....Maoiści, Trickiści(oczywiście jawni)...ajak ktoś zapyta o szczegóły to Korwin sie zesra a jego poplecznicy na necie napiszą że zmasakrował kogoś tam...

 

A Olejnik to nie jest obiektywna od 15lat...chyba tylko dzieci z przedszkola nie znają jej poglądów...No ale tak ma 100% dziennikarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sam zastanawiałem się nad głosowaniem na Korwina, kilkukrotnie, i za każdym razem próby wgłębienia się w jego radosną twórczość polityczną skutecznie mnie z tego leczyły. Niestety niektóre z jego przemyśleń są trafne, co powoduje, że ludzie w ogóle zwracają uwagę na to co mówi, jednak JKM zawzięcie od lat sabotuje wszystko co mogłoby sprawić, żeby do tej władzy doszedł. On powinien mieć doradcę osobistego, z którym u boku udzielałby wszystkich wywiadów. A ten by go strofował: "Janusz, wystarczy! Janusz idziemy do domu, już powiedziałeś".

Jemu też szkodzi ten chaotyczny styl wypowiedzi, czasem w ogóle go ciężko zrozumieć. Już widzę JKM w roli premiera :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Olejnik to nie jest obiektywna od 15lat...chyba tylko dzieci z przedszkola nie znają jej poglądów...No ale tak ma 100% dziennikarzy

Ja na temat tej "pani" i innym jej podobnych Michników, Lisów, Paradowskich, Kuźniarów, Pastorałek-Zalewskich i Pochanków mam wyrobione zdanie.

Według mnie Ci ludzie są 100 razy gorsi niż jakikolwiek polityk z jakiejkolwiek partii, nawet lewicowej. Uprawiają tak nieobiektywne dziennikarstwo, na chama wciskają ludziom swój punkt widzenia a do tego bronią UBków, komuny i wszystkiego co jest złe w III RP.

Polecam książkę "Resortowe dzieci. Media" Tam widac naprawdę kto jest kim w mediach co robi i dlaczego to robi.

Jeśli chodzi jednak o Korwina to dobrze dogadał Ojejnikowej Stokrotce, że "akurat ona powinna wiedziec kto co i gdzie zyskał przy obradach okrągłego stołu" no i jaki tam majątek dawna Ubecja + zdrajcy z Solidarności. I za to Krowinowi należą sie brawa.

Niemniej jednak plugawe mainstreamowe pro rządowe media chca jak najmocjniej Korwina zdyskredytowac szufladkując go jako politycznego wariata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin zmasakrował się sam. W tych wyborach JKM pokazywany jest jak nigdy, zapraszany do popularnych programów, już nie może narzekać że go media mainstreamowe nie pokazują, a że się w nich błaźni to jednak głównie jego wina, bo przecież wie jakie poglądy mają ci "dziennikarze". No ale on przez parę minut potrafi krzyczeć że nie ma dowodu na to że Hitler wiedział o Oświęcimiu, pomijając że to na 99,9% kłamstwo to co to ma wspólnego z wyborami do Europarlamentu i ogólnie polityką bieżącą. W jego wypowiedziach jest chyba z roku na rok coraz więcej dygresji, odwołań do historii często nijak mającej się do dnia dzisiejszego, ja gdybym był tak jak kiedyś ultraliberałem gospodarczym też bym miał dosyć tej jego czczej gadaniny. Teraz ciągle w mainstreamowych programach gada o Hitlerze podpuszczany przez innych ze studia którzy wiedzą jak go łatwo zdyskredytować.

 

Już taki Michalkiewicz który jak dla mnie jest zbyt klerykalny i antyżydowski wydaje się oazą spokoju, zrównoważenia i potrafi jakoś dłużej sensowne składnie dyskutować nie popadając w furię i samozachwyt. Kiedyś słyszałem program z udziałem Michalkiewicza i Ikonowicza postaci o skrajne odmiennych poglądach i jakoś kulturalnie i rzeczowo potrafili dyskutować z Korwinem to by było niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak zmarnowany głos...nie daj sobie wciskać tego kitu. A Wipler nikogo nie zmasakrował...z tym masakrowaniem to chyba zupełnie wam sie już pieprzy....Oglądałem materiał i Nigelu Faragu i tam sie wypowiadali jego zwolennicy...Niebo a ziemia. Tutaj tylko bełkot o masakrowaniu. Rozumiem że można tak filmik zatytułować, ale widzę że wy już macie to po prostu wdrukowane na twardym.

 

a Olejnik niedługo poleci...ja rozumiem że ciężko jest sie spotykać z tymi idiotami wszelkiej maści...ale ostatnio to już przegina pałę. Zaprasza tych wszystkich dziwaków a potem sie wścieka że gadają głupoty. PO,SLD starają sie trzymać fason. No ale im jest łatwiej, bo kadry mają na innym poziomie a i target polityczny zupełnie inny, więc i język i retoryka mogą być troche bardziej sensowne

 

Piszesz Maciek że wyrobiłeś sobie zdanie na temat Olejnik,Kuzniarów itd...ale prawda jest taka, że każdy człowiek ma jakies poglądy. Oni też je mają. A że są generalnie ludzmi inteligentnymi, to mają jakie mają. Oni nie są jeszcze tacy zli...masakra to jest tak na prawdę na prawej stronie. Tam to sie dopiero dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiejszy program Olejnik z Wiplerem, jak i wcześniejszy z Korwinem. Z tego co zobaczyłem to prowadząca ten program jest BARDZO niechętnie nastawiona do całej formacji KNP i za wszelką cenę chce ich ośmieszyć, wszelkimi możliwymi sposobami. Pewnie tylko w tym celu zaprasza przedstawicieli tej partii do swojego programu. Jej celem jest to aby ta formacja nie dostała się do parlamentu europejskiego. Nie wiem czemu tak bardzo jej na tym zależy. Jest kompletnie nieobiektywna. Mimo, iż nie sympatyzuję z tą partią to pani Monika straciła cały mój szacunek po tym co miałem okazję zobaczyć. Zwykła zawistna dziennikara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Maciek że wyrobiłeś sobie zdanie na temat Olejnik,Kuzniarów itd...ale prawda jest taka, że każdy człowiek ma jakies poglądy.

Kur.wa, człowieku :roll: tu nie chodzi o same poglądy, ale o brak profesjonalizmu. Stronniczość i przerywanie wypowiedzi strasznie denerwuje.

. PO,SLD starają sie trzymać fason.

Wole wariata, który zawsze walnie jakąś gafę, ale ma jakąkolwiek alternatywę na zmianę, niż np p. Milera, który sobie odkłada pieniądze w szwajcarskim banku i śmieje się z frajerów, których wyrolował... ale potrafi trzymać fason i się dobrze prezentuje, więc wszystko gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa człowieku...cytujesz moją wypowiedz, która sie odnosiła do konkretnego fragmentu innej wypowiedzi...Wypowiedz do której sie odnosiłem traktowała o nieobiektywizmie, co moim zdaniem jest wygodne, ale nie oddaje rzeczywistości. Bo w gruncie rzeczy, przecież nie da sie być 100% obiektywnym mając poglądy jakie sie ma...a jak ma sie do czynienia z kitem, głupotą itd...to powstaje wrażenie że jest to zwykły brak obiektywizmu.

 

Jeśli wezmę kretyna i kolesia ogarniętego i zacznę dyrygować rozmową między nimi to też prawdopodobnie powstanie wrażenie braku obiektywizmu..niezaleznie od moich poglądów....Jeśli przychodzi Korwin i mówi o Hitlerze, to abstrachując od tego czy można by było mu udowodnić wiedzę o holokauście, czy nie...po co on to mówi? To ma robić wrażenie? To ma być dyskusja o tajnikach i smaczkach systemu prawnego? Ciekawy kazus na seminarium?...Jak zachować obiektywizm, skoro gada sie z kimś walącym takie teksty i jednocześnie mocno emocjonalnie reaguje na oponentów....Korwin gada o tym, że kobiety nie powinny głosować. Dostał kilka razy pytanie na ten temat, to sie obruszył i w zasadzie powiedział że nie powinny głosować, żeby więcej kobiet było w polityce, bo kobiety nie głosują na kobiety....no i gdzie tu miejsce na obiektywizm. Ci ludzie ciągle wciskają zupełny kit..100% kit...Twoim problemem jest to że popierasz idiotę i jednoczesnie chcesz go widziec jako powaznego kolesia. Korwin sam mówi, że gada głupoty i słupki mu rosną. Więc czemu sie obrusza że ktoś jego głupoty traktuje jak głupoty. Czemu ty piszesz o braku obiektywizmu, skoro to jest coś więcej i sprawa jest troszkę bardziej dla Korwinistów, Pisowców niewygodna

 

A to że wolisz wariata, bo będzie szansa na zmianę kompromituje cie 100%-towo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest znana technika manipulacyjna. Negatywny stosunek do gościa równa się negatywny stosunek widza. Oczywiście chodzi tu o ludzi niezdecydowanych, którzy nie mają do gościa mocno określonego stosunku. A takich jest wielu ;) Kiedyś badano tą technikę i się okazało, że ma mocny wpływ na postrzeganie gościa przez widza. Oczywiście zgadzam się z tym, że nie da się zachować w 100% obiektywizmu, ale chociaż można się postarać panować nad emocjami. Za to dostaje pieniądze ( no ona akurat nie za to, a za polecenia do kogo ma się uśmiechnać, a kogo zaatakować) i nawet jak Korwin pieprzy bzdury, to powinna starać się kontrolować dyskusję i zmienić temat. Gdzie pytania o program wyborczy ? przecież można było zmienić kierunek debaty i trochę spacyfikować nastroje, ale po co ?. Przecież jest sensacja, a widz nie wymaga rzetelnych informacji, tylko sensacji. Lepiej dalej brnąć w ten sam temat.

 

Co do mojego zdania na temat Korwina, to mówiłem, że on nie powinien rządzić w KNP i krytykowałem go za jego wypowiedzi kilka stron wcześniej. A głosuje na KNP, dlatego że podoba mi się ich program gospodarczy ( obyczajowy trochę bym zreformował, ale wybiera się polityka o podobnych poglądach, ponieważ trudno trafić na kogoś o tych samych) i jest wielu ludzi w tej partii, którzy mają przysłowiowy łeb na karku. Np Wipler, Berkowicz, Wilk czy Dziambor. Do tego warto przytoczyć znany cytat " szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów". Dlatego też nie głosuje na żadną z ekip rządzących, bo swoje szanse już miały.

, Pisowców niewygodna

Co ma ku.rwa Pis wspólnego z Korwinistaim ? uważam Pis za partie socjalistyczną i ostatnią rzeczą jaką bym zrobił, to oddałbym na nich głos. To jest raczej partia po drugiej stronie barykady. Chyba, że to jest dla ciebie prawica, to przyjmij wyrazy współczucia.

 

-- 21 maja 2014, 23:05 --

 

[videoyoutube=PPtZ4bV9Kvo][/videoyoutube]

Polecam od 6:58 na temat paraolimpiady. Gdzie ta nienawiść do niepełnosprawnych ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciągle w mainstreamowych programach gada o Hitlerze podpuszczany przez innych ze studia którzy wiedzą jak go łatwo zdyskredytować.

Na początku to było może i szokujące i interesujące, ale teraz uważam że ktoś powinien pana Korwina uświadomić w kwestii prawa Godwina, czyli tzw. reductio ad Hitlerum - co uważam za dziwne bo było nie było pan Janusz jest niegłupi i powinien być w tej kwestii samouświadomiony już dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem po co ty tymi kurwami rzucasz...Po prostu Olejnik jest podobnie anty-Pisowska, co anty-Korwinowska...Ludzie narzekający na jej obiektywizm, to moga byc zwolennicy Korwina i PiS...Ogarnąłeś już tą kurewsko skomplikowaną kwestię?

 

We wcześniejszych wyborach Korwin swoje głosy oddawał na PiS. Mówił że ze wszystkiego złego, PiS jest najlepszy..dzięki za wyrazy współczucia...Korwin mówił też o wsadzeniu Baroso do więzienia. Kowal mówił chyba 5 razy, że z takim czymś nie da sie dyskutować. Jak dyskutować z czyms takim? Powiedzieć, że my go do więzienia nie wsadzimy? To jest zupełna abstrakcja i odlot. Tutaj nie można znalezć wspólnej płaszczyzny...ale spoko. Bo zaraz znowu zaczniesz kurwami rzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×